2737
2734

۱- پسری دوسال از خودتون بزرگتر .خانواده پر جمعیت.تیپ شهرستانی ساده؛ شغل آزاد. درآمدش  ۱۰ الی ۱۵ میلیون. ماشین مزدا ۳ . سه واحد خونه. ماهیانه دومیلیون بحسابتون میربزه . اخلاقش مهربون و اهل سیگار وقلیون ومشروب و.... نیس؛ دست ودلباز، خانواده دوست؛  بچه شهرستان ویکساعت فاصله مکانی باهاش؛ باید تو شهرستان زندگی؛ تفاوت فرهنگی ورسم رسوم دارید؛ زیاد اهل سراغ گرفتن نیس  و بره سرکار اگه کارتون داشته باشه زنگ بزنه وهمینطوری که بگی دلتنگ بشه اینا این مدل نیس. عروسی مفصل و هر چی بخواید میخره واستون.یوقتا چت میکنه اما زیر بار نمیره چت هم خیانته؛

۲_ پسری دوسال از خودتون بزرگتر.خانواده کم جمعیت.تیپ تقریبا امروزی.درآمدش ماهی حداقل ۲ وحداکثر ۳ میلیون.ماشین پراید. خونه اطراف شهرتون وکوچک و دلگیر داره.اخلاقش خیلی مهربون  وبفکر و احساساتی ومدام سراغتون میگیره.یوقتا سیگار میکشه ومشروبم کم؛ به اندازه خرج میکنه وبیشتر نداره تا خرج کنه ؛ باید از خیلی خواستهاتون تو زندگی بزنید.خانواده دوست، همشهریتون؛فرهنگ وآداب ورسوم مثل هم؛ همیشه وهمه جا بفکرتونه .عروسی مختصر وخرید عروسی جزی چون نداره، اهل چت کردن با هیچ احدی نیس 

کدومش رو انتخاب میکنید واسه ازدواج؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کدومشو دوس داری؟

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
2740
2706