2737
2734
عنوان

تولد محرم

78 بازدید | 8 پست

همسرم خیلی دوست داره یادش باشمجمعه بعدتولدشه 

۱۳ماه محرمه 

دوستدارم ی کیک سفارش بدم خانواده خودم وهمسر هم دعوت کنم شام هم درست کنم باشله زردوکیک وچایی و...

بدون جشن و شادی و حتی زیارت عاشورایی چیزی برا محرمه بخونیم شماایده ی خوبی داشتید بگید ممنون میشم البته سعی میکنم بارعایت فاصله و پرتوکل وتوی حیاط برگزار کنم 

دعاکنیدتا۹۹/۹/۹منم خونه داربشم خدایامنم به آرزوم برسون براش لحظه شماری میکنم

دونفرع بگیرید 

شب تولد و زیارت عاشورا از نظر من یطوریه

اما دونفری کیک و شام و تزیینات

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تولد پسرم دیروز بود یکسالگیش، هفته پیش قبل از محرم گرفتم 

به نظرم خودت یه هدیه براش بگیر و تبریک بگو ،دو تایی برید بیرون 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘

امسال بیخیال تولدشولطفا،هم محرم هم کروناشماهم میخوای دوخانواده رودعوت کنی😐توروخدابذارین این زنجیره ابتلاقطع بشه

بعدانقدرمجبوری مگه واسه توجیح کارت بشینی زیارت عاشورابخونی؟؟؟

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2740
امسال بیخیال تولدشولطفا،هم محرم هم کروناشماهم میخوای دوخانواده رودعوت کنی😐توروخدابذارین این زنجیره ...

راستم میگی والا دونفره میگیرم پس با کیفیت خیلی بالا  

دعاکنیدتا۹۹/۹/۹منم خونه داربشم خدایامنم به آرزوم برسون براش لحظه شماری میکنم