2737
2739
عنوان

چاقو کشیدن حکمش چیه؟

292 بازدید | 10 پست

دوستان شوهرم رفته بود دنبال طلبش اون مرده ک بدهکار بود چاقو زده به دست شوهرم فردا عمل داره .

منتها میگن اون کسی ک بدهکار بود آه در بساط نداره و رضایت بدیم. نمیدونم چیکار کنم کسیم ندارم راحت بپرسم گفتم شاید کمکم کنید و نظراتتون مفید باشه

واسه 700 تومن بی شعور چاقو زد 😢😢😢

حالا نمیدونیم خرج کرد بیمارستان و اون طلبشو بگیریم ولی دیه اش چی اینهمه خسارت دید چی !

هر کی تو دعوا چاقو بکشه که سنگ رو سنگ بند نمیشه این آدمها باید تنبیه بشن 

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐

من باشم شکایت میکنم رضایتم نمیدم

مرتیکه یجا پولتونو نمیده یجا چاقو میزنه

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رضايت نديد تمام

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 
2728
هر کی تو دعوا چاقو بکشه که سنگ رو سنگ بند نمیشه این آدمها باید تنبیه بشن 

درسته شوهرم دعوایی نیست رفت دنبال طلبش ماهم قسط و بدهی داریم اما میگن اینا ب شما دیه بده نیستن .زندان اوین هم رفته  اما ما چی شوهرم الان نمیتونه سرکار بره ماهم مستاجریم 

حتما حتما حتما دیه رو بگیرین که دفه اخرش باشه ازین غلطا میکنه وگرنه دیگه به هرکی ازش طلب داره یه چا ...

پولش کجا بود ک دیه بده آه در بساط نداره.

مگه این ک خیریه کمک کنه اونا هم واس همچین آدم شری کمک نمیکنن

2740
درسته شوهرم دعوایی نیست رفت دنبال طلبش ماهم قسط و بدهی داریم اما میگن اینا ب شما دیه بده نیستن .زندا ...

یعنی چی، چه ربطی داشت به اینکه بخواین رضایت بدین یا نه

حالا اگه آزاد میشد پولتون رو میداد یه چیزی ولی این باید آدم بشه

قضاوت سخته باید دید طرفین چی گفتن یا چه رفتاری داشتن که کار به اینجا رسیده اگه برای ۷۰۰ تومن حرفها ...

سه ماهه ک امروز و فردا میکنه الکی میگه میدم الانا ک میگفت نمیدم ندارم شوهرم براش کار کرد اونم پولو از مهندس گرفت خرج موادش کرد