2733
2734
عنوان

مامانا پسرم ۱۰ ماهشه بیاین خیلی

154 بازدید | 18 پست

شلوغه دائم درحال بهم ریختن کشوهاست محکم میکوبه روو تلوزیون اروم قرارنداره ۵ دیقه یجا بندنمیشه

طبیعیه؟ بچه خاهرم همسن بچمه کلا همش نشسته بازی میکنه فک میکنم بچم خدایی نکرده بیش فعاله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

همه بچه ها توی این سن کنجکاون ، طبیعیه . منم همه کشورها ها رو قفل کودک زده بودم ، فقط داخل یه کشو جا نماز و چادر گذاشته بودم و قفل کودک نزده بودم که بتونه هر چی خواست چیزای اونو بریزه بیرون .

دعاکن خدا ی صبربهم بده من ادم عصبی هستم خسته میشم با شوهرم همش دعواداریم

ای وای چرا آخه

سخت نگیر بچس دیگه 

این روزا میگذره دلت واسه همین روزای بچت تنگ میشه

لذتشو ببر

طرز نگاهتو عوض کنی آسون بگیری همش میشه لذت 😍

الان بهترین روزای عمرتونه استفاده کنید شوهر بنده خداتو اذیت نکن

ای وای چرا آخه سخت نگیر بچس دیگه  این روزا میگذره دلت واسه همین روزای بچت تنگ میشه لذتشو ببر ...

شوهرم همش میگف ناشکری نکن لذت ببر ازین روزا ولی اونم الان دو روزه سر بچه غر میزنه میگه چراانقد شلوغه

ی سفره نمیذاره بندازیم همجا رو ب‌ گندمیکشه غذا میذارم میاد اشپزخونه ب گاز و لباسشویی میچسبه

همه بچه ها توی این سن کنجکاون ، طبیعیه . منم همه کشورها ها رو قفل کودک زده بودم ، فقط داخل یه کشو جا ...

چجوری اشپزی میکردین خونه رو جمع میکردین خیلی سخته من همه کارارو میکنم ولی واقعا خسته و عصبی میشم

شوهرم همش میگف ناشکری نکن لذت ببر ازین روزا ولی اونم الان دو روزه سر بچه غر میزنه میگه چراانقد شلوغه ...

پسره منم چندروزه کلیدکرده روتلوزیون ۸ ماهشه همش بایدحواسم‌بهش باشع خستم میکنه اینقدشیطونه

شوهرم همش میگف ناشکری نکن لذت ببر ازین روزا ولی اونم الان دو روزه سر بچه غر میزنه میگه چراانقد شلوغه ...

وای خدا😂🤩

دقیقا مثل پسر من 

پسر من که چند بار رفت داخل لباسشویی😂😂😂

یه بارم شیشه ترشی لیته رو وسط فرش چپه کرد

چند روز پیش هم کل مایع لباسشویی رو ریخت روفرش🤦🏻‍♀️

دیگه دادم فرشمو شستن

دیگه اصلا کشوی لباسامو مرتب نمیکنم 

چون نمیزاره یه دیقه مرتب باشه

شب که میخوابه یه نگاه به خونه میکنم میبینم همه جی وسطه

کل اسباب بازیاش ،کشوی لباسام،کشوهای آشپزخونه

در کابینتا باز کاسه ملاقه ها بیرون😂 دوباره من جمع میکنم فرداش روز از نو روزی از نو

میشینه غذا بخوره بازی کنه پسرمن ۵ دیقه هم یجا نمیشینه

نه عزیزم حسرت داشتم یه لحظه بتونم دستشوبگیرم فکرکنم استرس بارداریه.واینکه خردسالی خودم اینطوری بودم ولی همسن دخترم که نوزادبودم خیلی آروم بودم

تازگیا یادگرفته همه چیو میندازه سطل آشغال 😂

سطلو هم میذاریم جایی که دستش نرسه گریه میکنه

منم گذاشتم جلو دستش ولی خودمون دیگه آشعال نمیریز که هرچی خواست بریزه توش