2733
2739
عنوان

کمک...موهام

93 بازدید | 11 پست

سلام دوستان چند وقته انقدر درگیر کار و بچه  اینهام به خودم توجه نکرده بودم

امروز که تو آینه به خودم نگاه کردم دیدم یکم مو برام مونده اونم پر از موخوره...پوستمم داغون شده پر از جوش و بیرنگ و بد😣

بیزحمت بگین چیکار کنم؟ موهام کم شده قدشم بلند نمیشه و پر موخوره اس پوستمم بد شده...احساس پیری میکنم

کراتین و این چیزا کدوم خوبه؟ من اصلا چیزی نمیدونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول موهات کوتاه کن ....بعد تقویتشون کن ...پوستتم ماسک طبیعی درست کن بزن ..ماسک زردچوبه آبلیمو آردنخودماست ...ماست انگور و سفیده تخم مرغ...

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
2728

تا موخوره ها ب انتهای موهاتون نرسیده کوتاهش کنید

ی وقتایی هم  ادب   حکم میکنه     فحش     بدی.. ب بعضیا باس گفت درسته ادعات مثه    دلار  بالا میره اما شعورت مثه     ریال     پایینه....پروفم  خودمم کپی ممنوع😊
2738

موهاتو کوتاه کن عزیزم

بذار یکم جون بگیره

مولتی ویتامین استفاده کن

به تغذیه ت برس

میوه جات و سبزیجات حتما استفاده کن

استرستو کمتر کن

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

موهاتو کوتاه کن حتما

بعد از کوتاهی هم بهشون برس

روغن نارگیل بزن

ماسک های مختلف مو 

خونگی یا از بیرون بخر متناسب با جنس موهات.

پوستتم تغذیه درست و سالم  خیلی مهمه

در کنارش شوینده مناسب پوستت استفاده کن.

ماسک خونگی درس کن بذار