2752
2734
عنوان

لک بینی و احتمال بارداری

29115 بازدید | 38 پست

سلام دوستان من سه روز از موعدم گذشته ولی درست از سه روز پیش هر وقت میرم دستشویی خودمو که پاک میکنم لک قهوه ای میبینم ولی اصلا به لباسم نمیگیره میخواستم بدونم چقدر احتمال داره باردار باشم!؟سابقه لک بینی نداشتم 

و اینکه فقط یه کم حس پریود دارمو سینم درد میکنه و بی حالم و البته رنگ و روم هم پریده 

گر نگهدارنده من ان است که من میدانم شیشه رو در بغل سنگ نگه میدارد

قبلا پیش اومده بوده قبل پریود لکه بینی داشته باشی؟

PMS: سندروم قبل از قاعدگی یک هفته قبل پریود شروع میشه تا سه روز اول پریود گاهی طول میکشه آدم پرخاشگر تحریک پذیر عصبی بی حوصله میشه یک سری علایم جسمی هم میده که خیلی مهم نیست 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بی بی چک بذار خب منم موعد پری لک بینی داشتم و باردار بودم

جدی ای جانم به سلامتی عزیزم 

اخه من معمولا پریودم چند روزی عقب میندازه فکر کنم زوده هنوز 

بی بی بزار ب احتمال قوی باردار باشین

بگذارترکت کنند… بگذار بخواهی ونشود… بگذار دیگر فرقی بین شب و روزت نباشد… بگذار جای زخمش باقی بماند…بگذار تنها بمانی وبا سکوتی تلخ غروبهایت را بگذرانی… بگذار دنیا هرچه میخواهد سرت بیاورد.. اما تو تحمل کن تو”خدایت” را داری… خدایی که چوبش صدا ندارد…
جدی ای جانم به سلامتی عزیزم  اخه من معمولا پریودم چند روزی عقب میندازه فکر کنم زوده هنوز

من یه روز به موعدم بی بی مثبت شد

فرداش لک دیدم فک کردم بی بی کاذب بود

ولی رفتم ازمایش مثبت بود

منم دو سه روز لک قهوه ای داشتم که دکتر بهم شیاف داد بند اومد

زوده به نظرم حالا فردا صبح میذارم ببینم چه خبره 

شما لک بینیتون چطور بود حس میکنم وقتی طول روز دراز میکشم کمتر میشه 

بارداری عزیزم مبارکه منم هستم

ای جان تبریک میگم عزیزم خدا کنه یه چیزی که برام جالبه با اینکه اقدام خیلی جدی نداشتیم محرم پارسال یهو تو دلم گفتم خدا کنه محرم امسال باردار باشم و با اینکه پریودم نامنظمه امسال درست موعدم شد تو دهه محرم