2737
2734

واس شوهر منم تعدادش 15 میلیونه فعلا داره دارو میخوره

خیلیا ازین کمتر هم باردار شدن نگران نباش حتما ببر متخصص ک تشخیص بدن واریکوسل شاید داشته باشه ب تغذیش برس

وزنش کم کنه تحرک اش زیاد کنه سیگار اگ میکشه دیگ نکشه سردی ممنوع فقط گرمی و یکسری ویتامین ک دکتر بده

🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واس شوهر منم تعدادش 15 میلیونه فعلا داره دارو میخوره خیلیا ازین کمتر هم باردار شدن نگران نباش حتما ...

واس شوهرم هشت ملیون بود دارو خورد فقط تعدادش تغیرکرد شد ۱۵،،از کجا معلوم میشع ک واریکوسل هست یان؟

2731
2738
واس شوهر منم تعدادش 15 میلیونه فعلا داره دارو میخوره خیلیا ازین کمتر هم باردار شدن نگران نباش حتما ...

شوهر منم شش ماه پیش15میلیون بود حتی عمل واریکوسل کردیم شد 15میلیون تصمیمم آی یو آی هستش 

سیگار میکشه.همشم دوغ میخوره چیزای سرد

21سالمه وآرزومه مامان بشم❤️😍شروع وزن 76😡وزن فعلی55🙂وزن هدف50😍خدایا یه روزی میادمن مادر بشم خدایا توکه حال منو میدونی معجزه کن برام دلم ناجور هوای حرم امام رضا رو کرده خدایا کاش بشه برم زیارت 😞
شوهر منم شش ماه پیش15میلیون بود حتی عمل واریکوسل کردیم شد 15میلیون تصمیمم آی یو آی هستش  سی ...

شوهر منم سیگار میکشه دکتر گفته تا وقتی سیگاربکشه بچه دار نمیشید شوهر من گرمی خیلی میخوره اما قید سیگارش نمیزنه متاسفانه و خیلی خیلی تاثیر داره سیگار

🌷
شوهر منم سیگار میکشه دکتر گفته تا وقتی سیگاربکشه بچه دار نمیشید شوهر من گرمی خیلی میخوره اما قید سیگ ...

چیکار کنیم منم سیگارشو ول نمیکنه چند بارم دکترا گفتن بگو سیگار نکشه میدونی من دیگه وقتم خیلی گذشته داره میشه نه سال نازایی دارم تنها راهم ای یو ای بعدش ای وی افه

21سالمه وآرزومه مامان بشم❤️😍شروع وزن 76😡وزن فعلی55🙂وزن هدف50😍خدایا یه روزی میادمن مادر بشم خدایا توکه حال منو میدونی معجزه کن برام دلم ناجور هوای حرم امام رضا رو کرده خدایا کاش بشه برم زیارت 😞
چیکار کنیم منم سیگارشو ول نمیکنه چند بارم دکترا گفتن بگو سیگار نکشه میدونی من دیگه وقتم خیلی گذشته د ...

شما خودت مشکل نداری؟

ای بابا چ زیاد خب شوهرت باید مراعات کنه دیگ 

من انقد غر زدم قهر کردم دعوا کردم فایده نداره خواهر الانم زدم ب در بیخیالی میگم بزار چند وقتی بگذره ببینه فایده نداره خودش بزاره کنار چون خیلی بچه دوس داره

🌷
شما خودت مشکل نداری؟ ای بابا چ زیاد خب شوهرت باید مراعات کنه دیگ  من انقد غر زدم قهر کردم دعو ...

من خودم تنبلی دارم باید هر ماه لتروزل بخورم فولیکول تپل شه خیلیا با تنبلی هم باردار شدن تو هشت سال بالاخره چند بار تخمک آزاد شده ولی دو طرف ضعیفم..

به شوهرت بگو کمش کن پاکت سیگارو بزاره خونه روزی دوتا ببره بیرون

من خودم تنبلی دارم باید هر ماه لتروزل بخورم فولیکول تپل شه خیلیا با تنبلی هم باردار شدن تو هشت سال ب ...

منم تنبلی دارم چندماه پیش تو اقدام اول باردار شدم ولی سقط شد

حالا بازاین ماه دوباره اقدام کردم

فایده نداره فقط باید خودش بخاد منم ک گیر بدم باز کار حودش میکنه تو خونه جلو من نمیکشه بیرون میکشه پاکتاش تو خونه میزاره ولی دیشب دیدم چند پاکتم تو ماشینش داره 

من خودم تنبلی نداشتم یکم چاق شدم  تازگی گرفتم اونم خفیف الان رژیم دارم وزنم کم کنم مشکل خودم حل کنم

فکر شوهرم نمیکنم 

اول خیالم از خودم راحت شه بعد اگ طول بکشه میفهمه مقصر خودشه بعد حالش میگیرم

🌷
شوهر منم شش ماه پیش15میلیون بود حتی عمل واریکوسل کردیم شد 15میلیون تصمیمم آی یو آی هستش  سی ...

برای همسرمنم۱۵،ولی سیگار نمیکشه یکی دوماهی اقدام کردم نشد ازمایش داد ک اینطوره جوابش