2733
2739
عنوان

حرکات عجیب چشم نوزاد یک ماهه

10555 بازدید | 20 پست

سلام خانما،من تازه بچه دار شدم و بچه اولمه،بچم بعضی وقتا مردمک چشماشو هی با سرعت اینور اونور و بالا میبره من خیلی میترسم،این حرکتا عادیه؟یا‌مثلا نفس نفس میزنه،یا تو همون حالت الکی گریه میکنه یا قهقهه میزنه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه طبیعی نیست عزیزم

ببرش متخصص اطفال

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2731
2738

ببین خانمی حتما ببرش پیش متخصص مغز و اعصاب 

اینهایی که گفتی طبیعی نیست

میلیو نبار دور از جونش بچه خواهرم همین بود 

متاسفانه صرع و تکامل تاخیری داره 

انشاالله به این ماه عزیز بیای بگی دکتر گفته چیزی نیست 

ریحانه ۲۰۰۰لطفا اگه میشه جوابموبده پسرمنم ۴۰روزشه وموقعی که می خوادبخوابه چشماشواین حالتی میکنه ؛شما ...

نه عزیزم مسکلی نیست،بچه در مرحله ای از خواب به نام رم قرار داره و چشم هاش حرکت میکنه،بچه های زیر دوماه گاهی با چشم باز میخوابن و شما این حرکاتو میبینید،من خیلی تحقیق کردم در مورد رفتارای عجیبش و حتی فیلم گرفتم به دکتر نشون دادم دکتر گفت جیزی نیست،هروقت بچتون کار غیر عادی کرد سریع فیلم بگیرید ولی نگران نباشید،تو همین نی نی سایت گعتن این‌چیزا بعد از چهل روزگی کم کم برطرف میشه و راست میگفتن برطرف شد

2706