2737
2739
عنوان

گشادی دریچه قلب

213 بازدید | 13 پست

سلام،الان چهار روزه ک قفسه سینم تیر میکشه نفس عمیق نمیتونم بکشم و اینکه یجورایی عضلات سینم قفل میکنه،دیروز رفتم پیش دکتر اکو انجام داد گفت گشادی دریچه قلب داری ولی چیز نگران کننده ای نیست،تنها چیزی ک اذیتم میکنه تیر کشیدن مدام قلبمه،کسی مثل من بوده؟ممنون میشم نظرات و تجربیاتتونو بگید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عصبی نشدی؟ منم پارسال اینطور بودم به حدی درد میکرد که سمت چپ نمیتونستم بخوابم انگار به قلبم فشار میو ...

ادم استرسی زیاد هستم،عزیزم شما تا چه مدت اینجوری بودین؟

2728

من پدرم مریض و بیمارستان بستری شده بود و ازش دور بودم بخاطر اون بود من حتی نفس هم که میگشیدم قلبم درد میگرفت، من چندین ماه اینطور بودم کم کم خوب شدم، برا شما هم قطعا بخاطر استرس هست 

سعی کنید افکار منفی و فکر و خیالاتی که ارزش اینکه به خودتون آسیب بزنه رو کنار بزارید

2740

سلام عزیزم، شما رو دیدم داخل یه تاپیک گفته بودین پیش دستغیب نوبت گرفتین، عمل کردین؟ راضی هستین؟ مشکل ظاهری یا تنفسی ندارین؟ منم میخوام عمل کنم فعلا دستغیب گزینه ی انتخابیمه، بینیم استخونیه و طبیعی میخوام، ممنون میشم راهنماییم کنید، اگر دکتر خوبی هم میشناسید بفرمایید لطفا

خدایا ازت ممنونم بابت همه ی اون چیزایی که خواستم و بهم دادی😍😘

شما ندول دوسانتی داشتید تو تیرویید عمل کردید درسته؟میتونم بپرسم درد کتف و گلو واقعا مربوط به همون ندول بود دکتر چیزی نگفت بهتون

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
شما ندول دوسانتی داشتید تو تیرویید عمل کردید درسته؟میتونم بپرسم درد کتف و گلو واقعا مربوط به همون ند ...

اره عزیزم،عمل کردم،خودم حس میکنم مال همونه چون سمت راست گلوم ی ندول دیگه داشتم ک الان بزرگتر شده،و دوباره اون درد سراغم اومده

سلام عزیزم، شما رو دیدم داخل یه تاپیک گفته بودین پیش دستغیب نوبت گرفتین، عمل کردین؟ راضی هستین؟ مشکل ...

سلام عزیزم اره پیش دستغیب عمل کردم و نسبت ب گوشتی بودن بینیم خیلی راضیم،اینم بگم ک دستغیب بینیهای استخونی رو عاالی عمل میکنه