2733
2739
عنوان

شما جای من بودید آشتی میکردید؟

513 بازدید | 31 پست

سلام 

من از فروردین ماه با برادر شوهرم قطع ارتباط کردم

اونم به این دلیل که از کوچیکترین حرف من با جاریم برادرشوهرم گوشیو دستش میگیره زنگ میزنه به همسرم که چرا خانومت فلان حرفو زده

الانم خانواده همسرم شدید اصرار دارن که باهاشون رابطه داشته باشیم ولی من واقعا دیگه بریدم

به خاطر همینم همسرم با خانوادش یک ماهه قهر کرده

چون خانوادش تهران نیستن و علاوه بر خونشون که شهرستان هست یه ویلا هم دارن که برادرشوهر من هر هفته بلااستثنا میره اونجا و خانوادشم میرن پیشش و ما هم اگه بخوایم بریم باید حتمااا برادرشوهرم باشه

حتی وقتیم ما بریم و مثلا سرسنگین باشیم یهو جاریم هر چی به دهنش میاد میگه و من واقعا اذیت میشم

یعنی به جای اینکه حالم بهتر بشه بدتر میشه

شما جای من بودید چه میکردید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ويلا ميري ك ارامش داشته باشي نه ارامشت گرفته شه. 

حداقل اگ ميري با جاريت حرف نزن ك شوهرش بخواد ز بزنه بگه چرا فلان حرف زدي. در حد سلام و احوال پرسي

خدایا …در جست‌وجوی آنچه کهبرایم مُقدر نکرده‌ ايخسته‌ ام مکن ش  

اول اخر خودت میمونی و همسرت بیخیال بقیه باهاشونم ارتباط نداشته باش ذات بد نیکو نگردد چون ک بنیادش بد است..

جاری من همیشه از جانبم دروغ میگفت به همه منم الان دیگ باهاش سلامم نمیکنم چون صلاح در اینه دیگ هم حرفی پشت سرم نیست

2706