2733
2734
عنوان

خسته شدم از زندگیم

254 بازدید | 17 پست

به خاطر تولد دخترم شوهرم یه داد و بیدادی کرد که بیا و ببین.اونم جلو خواهر و برادرم.به خدا خسته شدم با همه چیش ساختم.با بد دلی و شکاکی و ورشکستگی و اسباب کشی مداوم و بی ماشینی و بد اخلاقی و .........من ۲۲ سالمه و یه دختر یه ساله دارم.الان قهریم و اومدم خونه بابام.واقعا قصدم طلاقه.واسه دخترم ناراحتم و آبروی بابام.آخه ما شهرستانیم همه همدیگرو میشناسیم.بی خودی آبروی آدمو میبرن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دخترت بچه ی طلاق باشه بهتره تااینکه توی یه خونه پر از تنش بزرگ بشه

و درضمن طلاق بی آبرویی نیس تو یه دختر شجاعی سنی هم نداری

هرکاری هم بکنی مردم یچیزی دارن ک بگن پس اهمیت نده

کاربری دوممه😁میشه دوتا صلوات بفرسین یکی به روح شهید مدافع حرم جواد محمدی تقدیم کنین یکی هم برای حاجت روا شدنم💗🙏   چادری شدن من قصه ی نابـی دارد...او قسم داده مرا حافظ خونش باشم"رفیق آسمانی/شهید مدافع حرم جواد محمدی"من٩٩/٨/١۵ به مراد دلم میرسم و میام درموردش تاپیک میزنم اینو مطمعنم🌞♥🌊راسی دوستای کتابخونم یه سر به پیچBaran_e_keradبزنین..بهترین کتابا با بهترین کیفیت۵٠درصد تخفیف داره📚 😌🌸

آخه مگه میخوای چیکارکنی که بی ابرو بشی. خلاف که نکردی. بعدم فک کنم طلاق بهتر از ی زندگی پر از تنش باشه اگه خودت به دخترت برسی مطمئن باش بهتر از زندگی هس که هر روز توجر. بحث باشه

شمایی که داری امضام رو میخونی خواهش میکنم ی صلوات بفرس حاجتم رو بگیرم ایشالا خدا کمکت کنه 
2740

منم امشب از خدا مرگ خواستم.. از ته قلب میخام ک صبح رو نبینم... پدرم امشب من و همسرم از خونشون بیرون کرد... از اولم پدرم من رو دوست نداشت... همسرم چیزی نگف دید ناراحتم اما دیگه شرمنده ام خودم... ایکاش خودکشی گناه نبود

یه زن مبارزم برای رسیدن به اهدافم🥰🙂وزن اولیه م : ۱۱۸ وزن الانم: ۸۹ و الان ۸۶  قد: ۱۷۷  اگه راهنمایی و کمکی تو مسیر تناسب اندام داشتید خواستید حتما ازم بپرسید . مسیر کاهش وزنم تنها کم کردن وزن نبود بلکه اون منو به یه لایف استایل سالم و کلی درس خوب رسوند و گاهی فکر میکنم اضافه وزنم نعمتی بود که من به یه زن آگاه تبدیل کنه😇💪یادتون باشه اگه میخواین قدرتمند بشید آگاه تر باید بشید و مطالعه کنید و تغییر از خودتون شروع کنید تا فرزندانی و نسلی آگاه و قوی بار بیاریم یه مادر قوی و دانا فرزندانی موفق بار میاره پس بیا از خودمون شروع کنیم حتی در حد ۵ دقیقه مطالعه روزانه😊😊

اصلا به تولد نرسید.قرار بود فردا شب فقط خانواده خودم و خانواده خودش که کلا ۱۵ نفر هم نمیشیم واسه شام دعوت کنم.باور کنید سه ماهه دارم واسش پول جمع میکنم که ببرمش آتلیه و یه عکس به عنوان یادگاری بگیرم.ولی میکفت من پول ندارم در حالی که داره .میگه من همینم که هستم مشکلی داری برو خونه بابات آبروم رفت.همه رو دعوت کرده بودم.خیلی بدبختم😔😔😔😔

پدرت؟ چرا اگ دوست داری بگو 

همسرم خیلی خونگرمه... کلا خانواده‌ش اینطورن... شاداب و خندان... بعد پدرم جوری ک از رفت و آمد و شوخی خوشش نمیاد و کلا بذ اخلاقه... امشبم شوخی میکردیم ک بیرونمون کرد در واقع... 

یه زن مبارزم برای رسیدن به اهدافم🥰🙂وزن اولیه م : ۱۱۸ وزن الانم: ۸۹ و الان ۸۶  قد: ۱۷۷  اگه راهنمایی و کمکی تو مسیر تناسب اندام داشتید خواستید حتما ازم بپرسید . مسیر کاهش وزنم تنها کم کردن وزن نبود بلکه اون منو به یه لایف استایل سالم و کلی درس خوب رسوند و گاهی فکر میکنم اضافه وزنم نعمتی بود که من به یه زن آگاه تبدیل کنه😇💪یادتون باشه اگه میخواین قدرتمند بشید آگاه تر باید بشید و مطالعه کنید و تغییر از خودتون شروع کنید تا فرزندانی و نسلی آگاه و قوی بار بیاریم یه مادر قوی و دانا فرزندانی موفق بار میاره پس بیا از خودمون شروع کنیم حتی در حد ۵ دقیقه مطالعه روزانه😊😊
2706