2733
2734

خانم هاى مهربون يه سوْال: 

آيا اكانت تلگرام كه حذف شده رو مى شه برگرداند؟

سوْال بعدى اگر كسى اكانتش رو خذف كرده باشه ما بصورت delete account مى بينيم و عكس يه روح! اگر دوباره اكانت رو برگردونه ما متوجه مى شيم ؟ يعنى عكس و اسمش ظاهر مى شه؟

لطفا كمك كنيد.

پيشاپيش سپاس از اطلاعاتتون

پدران و مادران عزیز با تمام وجودمان دوستتان داریم.

استار شرمنده حجم تاپیکام زیاد بوده  نشد تاپیک بزنم ببخش اگه مزاحم تاپیکت شدم 

بچه ها شما رو قسم ب این روزای عزیز محرم کمکم کنین 

از فرداشب همسرم قراره ترک کنه(تریاکو) چون تعطیلی هم هست میخواد خودشو بندازه تو خونه تا دوشنبه 

تاپیکو بخونین همون پست های اولمو متوجه میشین تو رو خدا کمکمون کنین ن خانواده من خانواده همسرم خبر ندارن فقط من تو خونه کنارشم بدون دکتر و دارو کمکم کنین کم نیاریم کمکم کنین هیچ تجربه ای ندارم  کارش جوریه ک نمیشه سرکار نره کلی منتظر تاسوعا عاشورا بودیم  ک تعطیلیه امام حسین کمکمون کن 😭😭😭

تاپیکو بخونین متوجه میشین

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4927718/کمکم-کنین-شوهرم-میخواد-تریاکو-ترک-کنه-خواهرانه-کمکم-کنین-هیچ-تجربه-ای-نداریم?postId=152386380

خدایااا کمکم کن 

نمیشه برگردونی گلم

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
يعنى اكانتى كه حذف شد ديگه بر نمى گرده؟ مى شه با اون شماره يه اكانت جديد ساخت؟

ن برنمیگرده

اره میشه

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
2738

درخداست دوستیمو قبول کنید

عزیزم اگه داری میبینی و میخونی ازت دوتا خواهش کوچیک دارم برای رسیدن به عشقم یه عشقی که پر از ماجرا های تلخ و سخت و شیرین هست یه صلوات بفرست و برای موفقیت تو کنکور و قبولی دانشگاه فرهنگیان یه صلوات دیگه بفرست (زودی میام و میگم که به دوتاش رسیدم) ❤️❤️