2733
2734

من واقعا موندم کدوم دستگاه از همه بهتره 

هر کی تبلیغ دستگاه خودشو میکنه 

الان چند تا کلینیک هست اطراف من  که دستگاهاشون اینه 

الکس کندلا 

پلاتینیوم2020

دایود

الکس کلاریتی 

الکس دکا 

من دو تاشو رفتم. قیمت‌ها تقریبا تو یک رنجه برای فول بادی 150 تومن بالا پایین داره 

ولی واقعا نمیدونم برای من با رنگ پوست بدن نسبتا روشن تا گندمی با موهای ضخیم سیاه ه ه کدوم بهتره. 

برای صورت که من بیشتر از 10 جلسه رفتم هنوز پشت لب و اینا درمیارم 

وقتی عضو نینیسایت شدم تازه مامان بودم؛ الان یک کهنه مامان هستم

فول بادی چه کم ۱۵۰

من ۱۵۰ زیر بغل بیکینی فقط میدم

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فول بادی چه کم ۱۵۰ من ۱۵۰ زیر بغل بیکینی فقط میدم

گفت بالا پایین داره 

یعنی تفاوت داره عزیزم

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2728
فول بادی چه کم ۱۵۰ من ۱۵۰ زیر بغل بیکینی فقط میدم

نه منظورم اینه که تفاوت قیمتشون 100 150 هست. مثلا یکی 500 یکی 600 یکی 450 و.. 

گفت بالا پایین داره  یعنی تفاوت داره عزیزم

یعنی چی

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
بیکنی میخوای؟ 

نه من فول بادی تا حالا 5 جلسه رفتم. 

میخام جلسات باقی مانده رگ با دستگاهی برم که بدونم واقعا از بقیه بهتره

2738
من کندلا رفتم اصلا جواب نگرفتم.بعدش به مدیو استار الکساندرایت رفتم.بی نظیر بود

کندلا انقد تبلیغش میکنن ظاهرا خوب نیست 

خب این دستگاهی که شما میگی اینجا نداره 😔