2733
2739
عنوان

طنز....کیمیا😃😂

156 بازدید | 20 پست
متن✅چند سوال درباره سریال کیمیا سوال اول: کسی از برادرای کیمیا خبری داره؟ مخصوصا داداش کوچیکه! سوال دوم: چطور بچه یه زن و شوهر آبادانی یه دختر زاغ و بور اروپایی میشه؟ سوال سوم: مگه مهتاب و مشفق تقریبا هم سن هم نبودن. پس چرا بعد از 20 سال مهتاب یه پیرزن دیگه شده و مشفق همون بود دوتا موهاش سفید شد؟ سوال چهارم:داداش کوچیکه چی شد؟ خیلی نگرانشم😄 سوال ششم: رها و شهریار جفتشون خارج بزرگ شدن، چرا شهریار لهجه خارجی نداره پس؟🤔 یه سوال دیگه 22=1-23 و 22 منهای 9ماه میشه 21 سال و 3ماه نتیجه میگریم پسر کیمیا 21سالشه! در این سن عایا میشه پزشک بود؟ لدفن کمکم کنید🤔 تاززززه زنم داره😳
خدایا شکرت....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیلی دلم میخواست یه قسمتشو دیده بودم که میفهمیدم در مورد چی حرف میزنید ولی هر جی هست خیلی باحاله شما از اونم باحالتر
چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2738
تازه زن شهرام نیویورک بود نمیدونم پسرش چطور سر از پاریس درآورد بعد دوست کیمیا هم پاریس بود !!
به خدا گفتم :بیا جهان را قسمت کنیم آسمان مال من،ابر هاش مال تو دریامال من،موج هاش مال تو ماه مال من،خورشیدمال تو، خداخندید گفت: بندگی کن.. همه دنیا مال تو..من هم مال تو
فیلم بی محتوا و داغون !!!همه پیرشدن الا کیمیا!!خخ تازه آرش با اینکه سرش ضربه خوردخونریزی کرد زندست بعد خودش قرصم میتونه بخوره
به خدا گفتم :بیا جهان را قسمت کنیم آسمان مال من،ابر هاش مال تو دریامال من،موج هاش مال تو ماه مال من،خورشیدمال تو، خداخندید گفت: بندگی کن.. همه دنیا مال تو..من هم مال تو
ببین عزیزم چون کیفیت زندگی کیمیا بالا بوده هر سال زندگی کیمیا برابر با دو سال زندگی ما آدمای معمولیه. شوخی که نیست کیمیاست افتخار خاورمیانه ست
به خاطر گناهی که باهاش امتحان نشدی کسی رو سرزنش نکن... شاید اگر تو جای اون بودی گناهکار بزرگی میشدی 
2706