2737
2734
عنوان

یه روش بی دردسر برای چاقی بگید

236 بازدید | 10 پست

که صد درصد نتیجه بده زود عوارضم نداشته باشه تورو خدا خیلی واجبه

مثل آدمی شده ام ک آتش گرفته!اگربایستد میسوزد،اگربدود بیشترمیسوزد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

غدا و فست فود زیاد بخور

تراژدی زندگی اینه که زود پیر میشی و دیر عاقل . آدم ها شبیه هم عمر نمیکنندیکی زندگی میکنه و یکی تحمل . پت و مت احمق نبود تنها یاد گرفته بودن برای رسیدن به هدفشون باید تلاش کنند و مهم نبود چقدر تلاش کنن مهم این بود که در آخر به خواستشون میرسیدن . 

من پودرجنسینگ خوردم خیلی چاق شدم دگ لباسام اندازم نیست انقدچاق شدم دوسه ماه پیش یه مانتوگرفتم اصلا نپوشیدم یبارم امروز باذوق دراوردم بپوشم دیدم اصلا توتنم نمیره😣😖

بخند که جهانبا اندوه تو دگرگون نمیشود..💙
2738

بدون پردسرش میشه زیاد غذاخوردن 

بادردسر البته همچین دردسرم حساب نمیاد قرص اشتهااور+ پودرجوانه گندم تویه لیوان شیر بعد ازخوردن هروعده غذایی

#سعی کنیم مفیدباشیم .( تجربهمشاورهخانوادگی روانی بالینی دارم) #به نظرمن مظلوم ترین زن دنیا زنیه که یه روز انقدر قوی بود ک غرورشو هیچ کس نمیتونست بشکنه ..تااینکه یک روز یه نفر پیدا میشه و تمام غرورشو به بادمیده دیگه ارخودش میگذره و تمام عمرشو صرف بچه ش میکنه..#به نظر شما چی این دنیا واقعا عدالتی داره؟...!

عزیزم سویق گندم از عطاری باید بگیری روش مصرفش روش نوشته صبحا بتونی بخوری یه قاشق خوبه یا توشیر حل کن 

تخم کدو یه استکان هرروز ماکارونی 

ولی هرچی باشه عوارض خودشو داره خب چربی قند میره بالا کاقیه بدن متوجه بشه یه چیزو زیاد داری بهش میرسونی بیچارت میکنه یواش یواش به سمت چاقی برو اگه اشتهات کمه میتونه عرق یونجه بخوری باعسل 

وعده هات زیاد باشن بین صبحانه و نهارت حتما یه وعده داشته باش بین نهار و شام هم حتما