2737
2734
عنوان

امروز iuiکردم برام دعا کنید💚💖💖💗

1227 بازدید | 100 پست

به نظرتون میگیره؟!😔😟

اخه من ivfهم کردم منفی شد دیگه امروز اصلا امید ندارم بگیره😔😟

برام دعا کنید امام حسین حاجتمو بده😢😔💗💖

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

کافیه فقط خدا بخواد.

ان شاالله که خیر و صلاحت در بارداری باشه

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله میگیره اول اینکه اصلا اصلا استرس نداشته باش دوم اینکه مثبت فکر کن تا دو هفته دیگه خبر بارداریتو میدی 😍

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2728
کافیه فقط خدا بخواد. ان شاالله که خیر و صلاحت در بارداری باشه

انشالله هرچی خیره💗😟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2738

اصلن استرس نداشته باش استرس سمه برات 

ذکر بگو قران بخون استراحت کن

توکلت بخدا باشه 

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
به حق همین شب ها  به آبروی حسین ان شالله خدا دامنتو سبز کنه ❤❤❤ براتون صلوات میفرستم عزیز دل ...

ممون عزیز دل خدا ازدهنت بشنوه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله که مثبت میشه. مشکلتون چی بود؟ 

اسپرم همسرم ضعیفه و خودمم  تخمکام پلی کیستیک شدید بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممون عزیز دل خدا ازدهنت بشنوه

انشالله عکس بی بی چک مثبتتو مقداری اینجا به این زودی

خدایاشکرت منم باردارشدم😍🥰 دعاکنین سالم باشه من قبلا بارداری مولار داشتم خداناامیدم نکن توروبه زینبت قسم میدم
انشاالله به حق علی اصغر امام حسین مثبت بشه عزیزم.منم میخوام آی وی اف کنم.تخمک اهدایی بگیرم به خاطر م ...

انشالله همه حاجتروا شیم...شماهم همچنین..

اگه دکترت گفته باید اهدایی بگیرین..

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706