2733
2739
عنوان

تهرانیالطفا توروخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 1882 بازدید | 59 پست
۱۵سال ساکن اصفهان بودیم خانه اصفهان پدرم نظامیه بخاطرش مجبوریم

اره اصفهان هم منطقه به منطقه داره ولی خیلی از مناطق اروم وخوبش هم قیمت خوب داره.مثلاخیابون های نظر شرقی غربی حیکم نظامی و...اینا گرون هستن.حتا مغازه هدشون هم گرون میدن اجناسشون رو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پدرم تهران هستن

میدونم. کجای تهران؟ مثلا از یه منطقه غربی تا برن شرق تهران سرکار داغون میشه طفلی تو ترافیک.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
2740
خدایا خدایا کجاخوبه پس چراهرکی یجارو میگه

عزیزم با این میزان پول تو مناطق متوسط و خوب منظورم از نظر بافت  اجتماعی هست,جایی پیدا نمی کنید,البته من یکی از آشناها شهرو ولیعصر رفتن راضین ولی نمی دونم قیمتش چجور

بهترین کار ساکندشدن اطراف تهران یا کرج هست,البته محله های کرج هم تفاوت قیمت زیاد هست 

برو تو سایت دیوار موردها رو ببین و تماس بگیر بپرس تا قیمت دستت بیاد و بهتر بتونی انتخاب کنید

هنوز هم انسان های منصف پیدا میشن,امیدوارم یه آدم خوب گیرتان بیاد و منصفانه قیمت بده

عزیزم با این میزان پول تو مناطق متوسط و خوب منظورم از نظر بافت  اجتماعی هست,جایی پیدا نمی کنید, ...

مرسی فدات شم ممنون..انشالا ک کرج حداقل یجای خوبش بگیریم

2706