2733
2739
عنوان

تهرانیالطفا توروخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 1882 بازدید | 59 پست
اندیشه هشتگرد پردیس  یا حتی شهر ری اینا برید بهتره, اسلام شهر رو نمی دونم چجور جاییه

از کدوم شهر داری میای عزیزم؟ اسلامشهر خیلی جالب نیست. بازم منطقه سلیقه اییه.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خونه ام ۵۰ متره. ۶۰ میلیون پیش. ماهی ۱۲۰۰ اجاره. تازه یکی از مناطق ارزونیم.

وااای من پدرم یه خونه ۱۲۰متری داره.اجاره میده به زوج های جوون باور کن جون پسرم اگه دروغت بگم پول پیش ۱ونیم میلیون با ماهی ۳۵۰ تومن

اندیشه هشتگرد پردیس  یا حتی شهر ری اینا برید بهتره, اسلام شهر رو نمی دونم چجور جاییه

شهرری انقدرررر گرون شده.🤕🤕

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
2731
وااای من پدرم یه خونه ۱۲۰متری داره.اجاره میده به زوج های جوون باور کن جون پسرم اگه دروغت بگم پول پیش ...

خدا خیرتون بده. کجایین مگه انقدر ارزون؟ ما که سرویس شدیم.🤕🤕

2740
اندیشه کرج چجوره

اونجا بهتره به نظر من. ولی بازم منطقه خوبی نیست.وقتی خب همه این مناطق از تهران فاصله داره ها. محل کار پدرت کجاست؟

2706