2733
2739
عنوان

سردرد عصبی چه جوری برطرف میشه؟!

15271 بازدید | 27 پست
سلام دوستان شب بخیر من تحت فشارهای عصبی زیادی هستم. کلاً تو زندگی خیلیییییییییییی استرس دارم. دو تا بچه و زندگی در غربت.... بعضی اوفات مخصوصا نزدیک پریودهام و روزهای اول پری سردردهای عصبی می گیرم که شبیه میگرنه ولی خب کلاً با میگرن فرق داره. به نظرتون چی کار کنم!؟ همه می گن از استرس دوری کن ولی مگه می شه آخه؟!:(((
یه ازمایش بده شاید پرولاکتینت بالا باشه ، گل گاوزبان بادرنجبویه دم کن بخور ، من مثل شمام زندگییم پر أسترسه شبا اصلا خواب ندارم مثل خفاش همش بید ارم از فکررررر
⚘خدایا خودت  مواظب عزیزانم  باش⚘ 💓 الحمدالله💓 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوب بهتره رو سینوسهات کار کنی از حموم اومده موهای خیس نمونی گرما سرما رو مراقب باشی
LilySlim Exercise days tickers
الهی !!!!
خدای تنهاییِ من......
چه بسا هر گره ای که در کار من می اندازی
همچون گره های قالی باشد که با آنها برای
سرنوشتم نقشی زیبا بیافرینی
آمین.......
آزمایش دادم. آز هورمونی تازه دادم. مشکلی ندارم فقط فشارم پایینه ولی به شدت استرس دارم. من از همسر اولم جدا شدم. بعد از اون اتفاق خیای مضطرب شدم و همش حلتهای عصبی پیدا می کنم
2740
زندگی ما کلا رو سیستم بدنیمون تاثیر داره
LilySlim Exercise days tickers
الهی !!!!
خدای تنهاییِ من......
چه بسا هر گره ای که در کار من می اندازی
همچون گره های قالی باشد که با آنها برای
سرنوشتم نقشی زیبا بیافرینی
آمین.......
یه روز معده درد، یه روز IBS،یه روز سرگیجه، حالام چند روزه سردرد عصبی... اینجا دکتر رفتم می گن بدنت سالمه.... فقط باید روی فکرت کار کنی...شوهر دومم بسیار خوبه و ازش راضی ام ولی واقعا جداییم و اتفاقات بعدش روم تاثیرات بدی گذاشته