2737
2734
عنوان

لطفا در مورد سقط فراموش شده راهنمایم کنید. لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 40079 بازدید | 39 پست
فردا میرم سونو نرگش صدف جون. ولی امروز اولین لکه رو دیدم .یعنی لکه بینی هم دارم سارای عزیز :(
با این اوضاع بعید میدونم زنده باشه کوچولوم. بعد از یک هفته حالم یه کم بهتره. فردا حتما میام و خبر میدم . ممنونم بچه ها. کلی خوشحالم می کنید
CafeMom Tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وارش جان من یک هفته است که سقفط کردم با همین موضوع توروبرو شدم
باید بهه خودت بیای و با این مسئله کنار بیای ببین برا خیلی ها اتفاق می افته
سخته من 3 تا سونو ددم تا باورم شد که نازنینم دیگه قلبش نمی زنه اما زیر هفته 10 کار راحتیه و بچه اون چیزی نیست که بخوای بهش دلبسته باشی
جنین من وقتی افتاد گرفتم ونکاش کردم یه لخته خون بود مثل یه تیکه گوشت که توش بافت های خاص داشت دورشم یه گرده سفید بود هنوز جنین نشده بود رویان بود سر و شکم و دم که قلبش تو شکمش کاملا مشخص بود بعدشم خاکش کردم تو باغچه !!!
فقط باید برا اینکه کارت به ک.رتاز نکشه خودتم همکاری کنی به دکتر بگو داروهایی بهت بده که فعالیت و انقباضات رحمی ایجاد کنه خودتم یه هفته فعالیتت رو زیاد کن بدوبدو بپر بپر طناب بزن هر روز
اینطوری کم کم خونریزیت زیاد میشه و بچه خودش توخونه می افته
خدای مهربون ممنونم که زیباترین گل بهشتی رو به من هدیه کردی و من مادر شدم
CafeMom Tickers
سلام
واقعا متاسفم
درکت می کنم برای منم همین اتفاق افتاد
من دارو نخوردم و فعالیت روزانه مو داشتم راستش اصلا باورم نمیشد بعد زا چند روز لکه بینی خونریزی شروع شد و خود به خود دفع شد و کامل هم دفع شد بعد از چند روز از اتمام خونریزی رفتم سونو واژینال گفتن کاملا دفع شده و محیط رحم هم به حالت اولیه خودش برگشته
البته دوش آب گرم به من خیلی کمک کرد هر وقت درد داشتم می رفتم زیر دوش و یه قسمتش دفع می شد
الان حال خیلی بدی داری می دونم اما مطمئن باش که هیچ کار خدا بی حکمت نیست
انشاالله تو بارداری بعدی خدا بهت یه نی نی ناز و سالم بده
صدف جون به من دکترم میزوپروستال؟ داد. گفت حتما آلمانیش رو گیر بیار. هر جا میرم ندارن، هلال احمر هم گفته فقط ایرانی دارم اونم زیر زبونی. نمی دونم چی کار کنم. ( دکترم گفته هم زیرزبونی بزار هم داخل رحم). خونریزیم هم مثل پریودی شده الان
CafeMom Tickers
2740
سلام بچه ها
منم ابان سقط فراموش شده داشتم تو 8 هفته قلب جنین توقف کرده بود باورم نشد اما اتفاق افتاده بود کم کم هم تمام علایمم از بین رفت لکه بینی هم نداشتم بچه تحلیل میرفت با دارو سقط کردم تا 1 ماه دلم خون بود اما به شرایط عادت کردم 3 ماه بعد اقدام کردم الان باردارم فکر کنم 7 هفته باشم 2هفته دیگه میرم دکتر ایشاله
ایشاله براتون خیر و خوشی اتفاق بیوفته
2706