2410
2553
سلام
من دیروز 13 آذر، رفتم سونو گرافی شکمی و با اینکه سن جنین رو با توجه به CRL=11 میلی متر ، 7 هفته و 2 روز تشخیص داد، احتمال missed abortion رو با توجه به نا منظم بودن راکسیون دسیدوائی اطراف ساک مطرح کرد. ضمنا گفت که ضربان قلب شنیده نمی شه. تاریخ شروع آخرین پریودم 1 مهر بوده و 14 آبان رفتم تست بتا دادم که مثبت بود و گفته بود تو هفته سوم هستم. هفته پیش هم رفتم پیش دکترم، گفت که جنین ضربان داره و سالمه. البته با داپلر ضربان رو شنید. منشی اش هم میگفت که شنیده .
خیلی نگرانم. تجربه اولمه برای بارداری. سنم هم 28 ساله. اصلا لک بینی نداشتم و ندارم ولی تقریبا یک هفته ای میشه که حالم دیگه صبح ها بد نمی شه. من لووتیروکسین هم برای کم کاری تیروئیدم مصرف میکنم و دو روز پیش دکتر غددم دوز دارو رو برام یکم بیشتر کرد. حالا دکتر زنان بهم گفته که هفته بعد دوباره برم سونو واژینال. خیلی غصه خوردم و گریه گردم دیروز. ممنون میشم راهنماییم کنید. میشه اشتباه کرده باشه؟
لطفا کمکم کنید
CafeMom Tickers
خانمی متاسف شدم
امیدوارم اشتباه شده باشه،به نظرم 2هفته صبرکن تابه خونریزی نیفتادی
بعد2هفته بازم بروسونو
منم سقط فراموش شده داشتم،محکم باش
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سونو وازینال که بری معلوم میشه
اماتواین مدت استراحت کن
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
2720
آزاده جان، دیروز سه جا رفتم سونو همشون گفتن تعطیلیم. جایی که رفتم اسمش سونو غرب بود والا نمی دونم معتبره یا نه . تو قصر دشت هم هست. حتی الان نمی دونم سونو واژنال رو کجا برم.
دکتر اخوان هم دکتر منه مطبش هم تو ولیعصره.
هدی جون تا جایی که من هم فهمیدم یعنی جنین رشدش متوقف شده یا مرده ولی هنوز سقط نشده
بچه ها خیلی میترسم
CafeMom Tickers
2714
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=147842

این تاپیکو بخو عزیزم اول ش مشکلمو توضیح دادم منم دقیقا مثل شما شدم تاریخ اخرین پریود من 12 شهریور بود یه هفته قبل شما
متاسفانه ن 3 بار سونو دادم ولی هر 3 همون حرفو زدن و مجبور به سقط شدم توضیحاتش رو تو تاپیک دادم ابتدا و انتهای تاپیک رو بخون نوشته های منو امیدوارم تجربه من به دردت بخوره
بازم ایشالا که بیای و بگی اشتباه بوده
خدای مهربون ممنونم که زیباترین گل بهشتی رو به من هدیه کردی و من مادر شدم
CafeMom Tickers
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=147842

این تاپیکو بخو عزیزم اول ش مشکلمو توضیح دادم منم دقیقا مثل شما شدم تاریخ اخرین پریود من 12 شهریور بود یه هفته قبل شما
متاسفانه ن 3 بار سونو دادم ولی هر 3 همون حرفو زدن و مجبور به سقط شدم توضیحاتش رو تو تاپیک دادم ابتدا و انتهای تاپیک رو بخون نوشته های منو امیدوارم تجربه من به دردت بخوره
بازم ایشالا که بیای و بگی اشتباه بوده
خدای مهربون ممنونم که زیباترین گل بهشتی رو به من هدیه کردی و من مادر شدم
CafeMom Tickers
سلام عزیزم
سقط همراهه لکه بینی و خونریزی هست شما که لکه بینی نداری جای نگرانی نیست
در ضمنم کم کاری تیروئید درمان شده مثل شما جای نگرانی نداره
ممکنه سن جنین کم باشه و تو ساک حاملگی دیده نشه
شما می تونید برای اطمینان سونو واژینال انجام بدین که تو هفته 5 هم انجام میشه
درضمن عزیزم استرس از همه چیز بدتره
من تو هفته 7 سقط کردم فکر میکردم تو هفته 9 هستم دکترم هم گفته بود تو هفته 9 هستم با توجه به تاریخ آخرین Pاما تو سونو واژینال گفتن که تو هفته 7 هستم
احتمالا سن جنین کمتر از چیزی هست که دکتر به شما گفته
2706