2733
2734
دکترمریم عجمی بدنیستن دیدی که کلا کمتربیمارستان وپرسنلی هست که ارزش واحترام برازن باردارقائل باشه ...

آخ عزیزم نی نی چی کشیده

من کلا ذهنم درگیره نمیدونم دکترم قطعی سزارین میکنه یا میخاد سرکاری بزاره تا ماه آخر بگه برو طبیعی

اصلا اعصاب درد کشیدن طبیعی ندارم 

خدایا واسه همه بهترینارو جفت و جور کن
آخ عزیزم نی نی چی کشیده من کلا ذهنم درگیره نمیدونم دکترم قطعی سزارین میکنه یا میخاد سرکاری بزاره تا ...

من سزارین اجباری ام چون بچه اولم سزارین بوده

بسپاربخدا

فکرشونکن

اگه بدنت براطبیعی آماده باشه باورکن دردنداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من 4 سال پیش سینا سزارین کردم و کاملا راضیم. من سرزارین اورژانسی شدم و با اینکه خیلی شوک و نگران بودم  ولی اینقدر کادر درمانش عالی رفتار کردن و بمن امید وآرامش دادن که با خیال راحت ر فتم اتاق عمل. از دکتر بیهوشی تا پرستار وخدمه و همه عالی  بودن.اون موقع خانواده 4 و مهرگان و سعدی 3ونیم میگرفتن. سینا 2ونیم گرفت البته من بچه ام 6 شب تو دستگاه بود چون نارس وزایمان زودرس بود. وبا هزینه اون 4 شد. الان بازسازی شده خیلی تمییز تر هم شده. ولی توجه ورسیدگی شون عالی بود

2728
چرا اینقدر پذیرش قسمت ام ار ای بیمارستان سینا بد اخلاق و بد رفتار هستن. سواد درستم برای جواب سوالا ت ...

بنظرم کلا بیمارستان سینا رو باید گذوشت اولویت آخری ک دکتر میگه 

برای قلب توی اصفهان ، شنیدم گلم چمران بهتره 

هرچند باید دید دکتر مدنظرت بیمه ای که هستی کجا هست

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا