2733
2734

عزیزم اگر میخواهی بری خصوصی ، بنظرم سعدی خیلی خیلی بهتره 

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم سینا کادر پرستاری و پزشکی خیلی عالی داره ولی خوب ساختمونش قدیمیه.سعدی من شنیدم خیلی افتضاحه.همون سینا بمون.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
2731
چرا؟ ازچه نظر؟ دکترم سیناعمل میکنه آخه

آها خب اگر اینجوری که هیچ ان شاالله زایمان خوبی داشته باشی عزیزم تماس بگیری با بیمارستان بهت میگن هزینشو گلی با بعضی از بیمه هام قرارداد دارن 

کلا من از بیمارستان سینا الانش اصلا خوشم نمیاد البته نه برای بخش زایمان و اکثرا نزدیکا سعدی بودن وواقعا محیطش عالیه واروم اونجا بخاطر اینکه سینا برای قلب بیشتر یکم شلوغ تر

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
من ۶سال پیش اونجا بودم نمیگم عالی بود ولی بدم نبود

جدی؟ من خودم بیمارستان عسگریه زایمان کردم.یه خانومی اونجا بهم گفت که سعدی خیلی بده و از این حرفا.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
آها خب اگر اینجوری که هیچ ان شاالله زایمان خوبی داشته باشی عزیزم تماس بگیری با بیمارستان بهت میگن هز ...

درسته....خب الان زنگ زدم گفت ۵تومن...بنظرت دکتر هم چیزی جدامیگیره یا با همین هزینه بیمارستانه ؟

2738
نه عزیزم من سینا بودم الان درموردسیناحرف زدم    نه سعدی

آها.ببخشید فکردم کردم منظورتون سعدیه.

درسته....خب الان زنگ زدم گفت ۵تومن...بنظرت دکتر هم چیزی جدامیگیره یا با همین هزینه بیمارستانه ؟

اینها تعرفه خاص خودشو داره عزیزم ،بستگی به دکتر داره بعضا ممکن پول اضافی بگیرن ولی وقتی دکتری با بیمارستانی قرارداد داره و بیمارهاش و مراجعینشو ارجاع میده برای عمل به اون بیمارستان ، درصدی برای خودش میشه درصدی برای بیمارستان یا کلینیک وگرفتن بیش از اون مقدار اگر مریضی بره شکایت کنه که دکتر هزینه اضافی علاوه بر نرخ تعرفه بیمارستان یا کلینیک طرف قراردادش گرفته برای دکتر خیلی بد میشه وممکن پلمپ هم بکنن 

البته بعضا از دکترشون راضی هستن وخودشون ممکن مبلغی به دکتر بدن که البته اینجا نمی‌دونم دکتر چجوری قبول می‌کنه ⁦☺️⁩

اینها اطلاعات من بود عزیزم اگر خواستی مطمین تر بشی از خود بیمارستان بپرس فلان دکتر که باشما قرارداد دارن هزینه اضافی برای عمل میگیرن یا نه مطمینا میدونن

مرسی مهربون که وقت گذاشتی ....🌺🌺🌺🌺

خواهش میکنم عزیزم⁦♥️⁩

خودت هم مهربونی گلی 🌹🌹🌹

دکترت کی هست؟  بیمارستان سینا رسیدگیش خوبه؟

دکترمریم عجمی

بدنیستن

دیدی که کلا کمتربیمارستان وپرسنلی هست که ارزش واحترام برازن باردارقائل باشه

یادمه اونسال شیرم نمیومد ازبس سنگین وچرب بودوبچم تاصبح گریه کرد....هرچی التماس پرستاراکردم که بگین کجابرم شیرخشک بخرم یابرام ازیجایی بیارین سرسوزن محل نمیدادن...فقط میومدن دم اتاق میگفتن وای بیمارستانوبچت گذاشته روسرش...میگفتم خب گشنشه...نمیفهمین

فقط پول میگیرن وطلبکارن

2706