2733
2734
عنوان

چطوری کیکمون بوی تخم مرغ نده ؟؟؟🍰

1971 بازدید | 42 پست

خانما پس فردا تولده مامانمه . میخام خودم واسش کیک بپزم 

تا حالا خیلی کیک درست کردم ولی ی بار بوی تخمرغ محوی میداد

میخوام این کیکی که درست میکنم بوی تخم مرغ نده خب چیکار باید بکنم به نظرتون

و یکی هم اینکه اگه کف قالبم کاغذ روغنی بزارم دیگه نیاز نیست دیوارها رو جرب کنم؟؟؟

گلاب بریز یه کم

⚜️۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم رخ داد⚜️❌میخوای نصیحت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو کنی،فضولی کنی ریپلای نکن❌غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶احمد ذوقی دو تعلیقه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا شکلاتی درست نمیکنی؟

⚜️۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم رخ داد⚜️❌میخوای نصیحت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو کنی،فضولی کنی ریپلای نکن❌غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶احمد ذوقی دو تعلیقه 
2731

وانیل خوب بزن بو نمیده .

اگه اسفنجی میخوای اون وقتی داغه بو میده یکم ولی بعد خامه کشی دیگه اصلا بو نمیده. 

دیواره ها فقط یک سوم چرب از پایین کفشم کاغذ بندازی بهتره راحتتره

برای لذت بردن از زندگی کافیست کمی احمق باشی!

یکم وانیل بزن

زندگی خود را آویزان نظر و قضاوت دیگران نکنید.نظر و قضاوت دیگران کوچکترین تاثیری در زندگی ما ندارد.مردم حتی از کتابهای آسمانی هم برداشتهای متفاوتی دارند.چه رسد به حرفهای شما........ما کوشش میکنیم حرف خود را بزنیم و دیگران هم آزادند هرطور دلشان میخواهد فکر کنند......(دکتر هلاکویی)😍😍                                                                               عاشق سه تا مردم😍😍😍همسرم پسرم داداشم(M&M&M)    
2738

فکر کنم زیاد تخم مرغ میزنی

من کیکام بوی تخم مرغ نمیده

هر یک و نیم‌لیوان آرد یه تخم مرغ میزنم

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.

تست گلاب خوب نمیشه وانیل با کمی رنده پوست پرتقال بهتره گلاب کلا طعمو به خاطر بوشعوض میکنه 

و تخم مرغتو حتما خوب هم بزن با شمر که حسابی کشدار بشه 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋

وانیل بریزید. یه لیمو ترش کوچیک پوستش و رنده کنید توی مواد.. هل هم خوبه

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
ديواره هاي چرب پف كيكو كم ميكنه ختما كاغذ بنداز كف براي بوشم از گلاب و هل پودر شده و رنده پوست پ ...

مرسی عزیزم . چون اخه بعضیا میگن دور کیکم میسوزه بدون چرب کردن .ترسیدم مال منم بسوزه