2733
2734
عنوان

کرونا . سینوزیت .

1047 بازدید | 9 پست

سلام دوستان خوبید . بچه ها من الان ۳ ماهه ک حس بویایی ندارم و فقط ی بوی گند توی دماغ و گلوم حس میکنم ک این بو وقتی یکی سیگار میکشه ‌. یا بخار غذا و بوی عطر و ... میزنن ای بو بیشتر میشه . نزدیک ۶ . ۷ تا دکتر متخصص رفتم . این سه ماه ایقد دارو مصرف کردم ورم معده گرفتم و اصن اشتها ندارم .

ی دکتر رفتم گفت ک شاید سینوزیتت عفونت کرده باشه . بخور دادم . بخور جوش شیرین و گیاه دارویی و عنبر نسا و انواع انتی و کیسه اب گرم و ... کلی راه رفتم و هنو خوب نشدم .

جدیدا ی متخصص حلق و بینی رفتم ک گفت کرونای خفیف گرفتی و خوب شدی . برای همین حس بویایی نداری . .الان ۳ ماه تکمیل شده ک من هنو خوب نشدم و هموجورم میخام غذا بخورم انگار ب جای گوشت و مرغ و .... دارم مردار و اشغال بو کرده میخورم واقعا خسته شدم  اگ مورد ایجور دیدید یا تونستید بم بگید چیکار کنم 😔😔😔😔😔😔😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه بابا منم بویایی نداشتم ولی دیگه بوی مرداب و بوی گندم استشمام نمی‌کردم و متوجه نمی‌شدم.حتمن عفونت‌ ...

بعد اومدن کرونا خیلی ها چشاایی و.. از دس دادن احتمالا همون کرونا خفیف بوده

بافکر کردن به هرالاغی ذهن خودرا باغ وحش نکنیم....! ،برا خوب شدن مریضیم یه صلوات برام میفرستین ممنونم منم دوس دارم بخندم   ...
2740
عزیزم من سنیدم بعصیا تا چند ماه بویایی ندارن  راستی شنیدم روغن بادام شیرین دم بینی بزنی موثره ...

روغن بنفشه .

بادام .

ی ژل شل کننده عضلات خریدم .

هیچکدوم تاثیری ندارن