2733
2739
عنوان

شوهرم بهم گفت داری چاق میشی😨

518 بازدید | 16 پست

اومدم کنار بچم خوابیدم لباسمو دادم بالابهش شیر بدم شوهرم نگام کرد گفت داری چاق میشیا😕 حالا چیکارکنم چه خاکی برسر کنم وزنم ۶۹ قبل زایمان ۵۸ بودم بچم ۷ ماهشه چه رژیمی بگیرم😢😭از فردا میخوام رژیم بگیرم

بگو چشات چاق میبینه😆

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

هیچ رژیمی نگیر. فعلا بچه ات کوچیکه. روی شیرت اثر میزاره. روی اخلاقت اثر میزاره. فقط چیزای مضخرف مثل شیرینی جات نخور. به شوهرتم بگو برات یه دسته گل آوردم، چه انتظاری داری. والا آدم بچه شیر میده،دلش ضعف میره. همش گرسنه است

وزنم تکون نخورده بعد زایمان اضافه نشدم چون شیر مید ولی چون غذا رعایت نمیکنم وزنم کم هم نمیشه

فقط  شکم  بزرگ  نشه.  بقیه  جاها  رو  میشه  آب  کرد.  سر  خود رژیم نگیر.  چون شیر میدی

حالا چرا اینقدر یک هو احساس بدی کردی و میگی چه خاکی بر سرم کنم

یعنی قبلش نمی دونستی وزنت زیاده؟ اینقدررررر و در این حد یک جمله شوهرت برات مهمه؟

البته این نکته مثبته همسرت داره..باعث میشه با حس خوب دنبال لاغری بعد زایمان باشی..نه یواشکی

من برعکس بعد زایمانمان یواشکی دنبال وزن کم کردن بودم چون شوهرم خوشش میاد اضافه وزن داشته باشم😐😐😐

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون

منم الان دیگه روزای اخرمه دیگه ،همش غصه میخورم بعد زایمان شکمم قراره چجور بشه☹☹☹

شوهرم همش میگه فدای سر پسرمون

اصن زنی که شکم نداره زن نیست😅😅😅😅

با اینکه شکمم خیلی هم بزرگ نشده و به نسبت بقیه کوچیکه

ولی چه کنم.😭😭😭

اگه کارتوخونه 😍میخوای تاپیکامو ببین.😘👌