2737
2739

پریودام همیشه منظمه اصلا هیچ مشکلی ندارم 

من تا 18 سالگی جوش نمیزدم اصلا بعد یبار پریود شدم قطع نشد تا یکماه خونریزی داشتم رفتم دکتر عمومی قطص داد خونریزیم قطع شد ولی گفت اگر قطع نشد برو متخصص ازمایش انجام بده احتمالا هورمونات بهم ریخته

از اون موقع به بعد جوشام شروع شد ولی هیچ علائمی ندارم 

حالا رفتم دکتر ازمایش نوشته برم انجام بدم ولی میخواستم نظر شمارو هم بدون 

پیشاپیش مرسی

ممکنه

بذار آزمایش ها معلوم‌شن

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من جوشای گنده میزنم اون از هورمونه ی قرص میخوردم خیلی خوب بود پرس و جو کن اگ ضررنداشت و با بدنت اوکی ...

منم جوشام گنده ست 

بعضیا چرکی بعضیام الا سرباز نمیکنه 

سرخود که نمیخورم دارو باید دکتر بگه

شما چه مشکل هورمونی دارید؟

علائم هم دارید؟

2740
منم جوشام گنده ست  بعضیا چرکی بعضیام الا سرباز نمیکنه  سرخود که نمیخورم دارو باید دکتر ب ...

دقیقا منم جوشام اینطوریه 

منظورم همین بود ک از دکترتون پرس و جو کنید دگ

من تنبلی دارم این قرصو ی مدت میخوردم فوق العاده بود صورتم صاف صاف شده بود 

دقیقا منم جوشام اینطوریه  منظورم همین بود ک از دکترتون پرس و جو کنید دگ من تنبلی دارم این قرص ...

اهاننن فکر کردم میگی سرخود بخورم 

ممنونم عزیزم دکتر برام ازمایش نوشته باید برم انجام بدم

انقدر جوشام دردناکه واقعا تحملش برام سخته

منم جوشام گنده ست  بعضیا چرکی بعضیام الا سرباز نمیکنه  سرخود که نمیخورم دارو باید دکتر ب ...

علائم خاصی نه پریودام دقیق و منظم بود حتی ساعتاش ،دوماهه لک بینی داشتم و عقب انداختم خستگی بیش از حد،خواب آلودگی ،کم بودن  انرژی کمردرد موقع پریودی جوشای درشت کم بودن حوصله ام زود عصبی شدن اینا علائمم بود ک اصلا فک نمیکردم ب کنبود ویتامین دی و تنبلی باشه

علائم خاصی نه پریودام دقیق و منظم بود حتی ساعتاش ،دوماهه لک بینی داشتم و عقب انداختم خستگی بیش از حد ...

من فقط وقتی نزدیک پریودمه صورتم منفجرررر میشه انقدر جوش میزنم که نمیتونی نگام کنی

همیشه منظمم و دقیق و با انرژی 

ورزشکارم هستم تغذیه مم خیلی خوبه

وقتی یکم استرس بم وارد شه یکم عصبی شم یهو چند تا جوش گنده میزنم که خیلی دردناکن

یک سال دکتر پوست رفتم لعنتی برام ازمایش ننوشت هر چی دارو استفاده کردم خوب نشدم الان رفتم یه دکتر دیگ گفتم ازمایش بنویسه برای کبد و هورمون

اهاننن فکر کردم میگی سرخود بخورم  ممنونم عزیزم دکتر برام ازمایش نوشته باید برم انجام بدم انقد ...

انشالله ک چیزی نیست عزیزم من برادرزادم پیشونیش پره جوشه ب دکترم گفتم گفتن ک ازهمین قرص بخوره جوشاش میره فقط چون اون هنوز پری نشده و کوچیکه نذاشتم بخوره هیچ عوراضی ام نداره چندبار پرسیدم گفت دختر خودمم میخوره منم جوشام وحشتناک درد داره تو بدنمم میزنم 

انشالله ک چیزی نیست عزیزم من برادرزادم پیشونیش پره جوشه ب دکترم گفتم گفتن ک ازهمین قرص بخوره جوشاش م ...

اتفاقا پیشونیم هم زیر پوستی میزنه 

برم دکتر ازش میپرسم ممنونم از راهنماییت

والا من تو سن بلوغ یه دونه جوش نزدم از 18 سالگیم تازه جوشام شروع شد و الانم هر چی سنم میره بالا تر بیشتر میشن

عزیزم اگه بیشتر روی گونه هاته هورمونیه 

من خودم درگیرش بودم ینی پریود نمیشدم چند ماه چند ماه تنبلی داشتم بعد هی جوش میزدم نمیدونستم علتش چیه هی ماسک میزدم باز در میومد حالا ک رفتم دکتر مشکل تنبلیم رفع شد یکساله یدونه جوشم ندارم خداروشکر

به آرزوهایم قول رسیدن دادم