2737
2739
عنوان

کاهش وزن تدریجی‌

| مشاهده متن کامل بحث + 103223 بازدید | 5383 پست
مامان مانی جون..دکترکرمانی عالیییییییییییه ...من بیشترین کاهش وزنم البته هشت سال پیش با همین دکترکرمانی بود....البته خب اون موقع جوون تربودم وانگیزه واراده بیشتری داشتم.....هنوز مثل سابقه؟ یعنی یه سمینارگروهی داره وبعدهرچندوقت یکبارمیری پیش مشاورها ورژیم میدن؟ یادمه خیابون مطهری بودهنوزهمونجاست؟ هزینه اش چقدرشده؟ بدم نمیاددوباره برم

منم همینو میگم اول آدم باید سعی اش رو بکنه که وزنش رو به حدنرمال برسونه وبعداگه دیدبازم شکم وپهلو داره وافتادگی داره بره سراغ دستگاه ...این میگفت بهتره با شروع رژیم با دستگاه کارکنم برات........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راه خوبیه...منم باطری ترازو رو درمیارم...مرسی

مامان مانی یعنی واقعا هیچی سایزت کم نشد؟ همزمان باهاش رژیم هم میگرفتی؟ عجب وضعیته بخدا...مملکته داریم؟

آرام جان یادمه دکترکرمانی میگفت سه روز قبل ازپریود وسه روزاول پریود بهتره وزن کشی انجام نشه چون بیشترنشون میده.... ولی حالا شما برو روی ترازو ممکنه بیشترنشون بده ولی ناامیدنشو بگذاربه حساب پ ریو دی
2728
خوب من هدفامو کوتاه مدت کردم یعنی هدفم برا هفته ست و فقط فکر میکنم یک کیلو اضافه وزن دارم که باید تا هفته دیگه کم بشه اینطوری ناامید نمیشم
هدف کوتاه مدت تا اخر مهر حداقل 6 کیلو کم کرده باشم
دلم یه خلوت تنها با خدا میخواد......
ایشالا آرام جون به هدف نهائیت میرسی گلم .
ایشالا هممون میرسیم .

نه گلم هیچ سایزی کم نکردم ، فقط پولم رو دور ریختم .
نونا جون منم 9 سال پیش رفته بودم پیش دکتر کرمانی ، ولی برای شروع دیگه نیازی به همایش و ... نیست ، اگه فرم قبلیت رو داشته باشی میری و میگی که میخوام تجدید پرونده کنم ، من شعبه صادقیه رو میرم ، هزینه اولیه هم 70 هزار تومان گرفت برای 3 ماه ، یعنی با همون بهم رژیم داد ، هم اینکه تا 3 ماه هر دو هفته یکبار که میرم دیگه ویزیت نمیدم .
من میخوام پس میتونم
2740
راستی به منم گفت ، سه روز قبل و سه روز اول پری نباید وزن کرد ، چون وزن کاذبه .
بزار ایشالا بعد از 3 روز وزن کن و بیا اینجا بگو که یکتا جون جدول رو برات اصلاح کنه .

بچه ها من فردا عصر وقت دکتر کرمانی دارم ، اگه سوالی دارید در مورد کاهش وزن ، کالری غذا ها ، کالری سوزوندن ، یا هرچیز دیگه بگید که میرم بپرسم . فرصت خوبیه .
من میخوام پس میتونم
سلام مجدد گل گلیها!

نونا، من هم میرم ترازو رو سر به نیست می‌کنم! در ضمن به نظرم یکی‌ دو هفته دیگه با ۱۵۰۰ ادامه بده، بد تصمیم بگیر. این گم و گور کردن ترازو را باید فردا عملی‌ کنیم!
استرالیا بدون هزینه وکیل www.ozmigrant.com
سلاممممممممممممممم خانومای باربی

خوبین خوشین ؟

منم نزدیک پریم کلی برای فردا ذوق داشتم حالا چکار کنم !

رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
مامان مانی جون صادقیه هم شعبه داره؟ اتفاقا برای من مسیرش بهترهم هست... منظورت ازفرمها همون رژیمهایی هست که بهم داده بود؟ رژیمهاشو دارم هنوز...برای سه ماه 70 تومن خیلی بنظرم مناسبه...
مامان مانی جون اگه تونستی وامکانش بود میشه بپرسی من مشکل زانو دارم وحتی پیاده روی سبک بیشترازبیست دقیقه بشه زانودرد شدید میگیرم...بجای پیاده روی چه کارمیتونم بکنم..