2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یه لیست نوشتم رو جعبه ها شماره زدم، تو اون لیست محتویات هر جعبه رو نوشتم. بعد رو یه برگه ترتیب باز کردن جعبه هارو (الویت بندی کردم) شد ورقه پشت و رو خیلی اثاث کشی راحت تری بود.

یه دختر جنگجو. یه کاکتوس که میون کلی گل ِ گل‌خونه‌ای بوده و می‌خواد مستقل بشه! اینم از من...
2731
بنام خدا ، اسباب کشی خر است

قربون دهنت😂😂

خداروشکر در 9/9/99به لطف وکمک خدا و  نظر امام حسین ع و با توسل به امام 9 جواد الائمه ع به همه ی  خواست‌ها وحاحتهای خودم و عزیزانم   خیلی راحت در عین صحت و شادی رسیدم . الحمدالله ممنونم خداجون می‌دونم که  خودت و فرشته‌ها ت دارید روی زندگیم وخواسته هام  به شدت کار میکنید.❤️🙏❤️

یه بار داشتم .

رو هر کارتن شماره بزن مثلا یک 

بعد تو یه کاغذ بنویس ۱ فلان چیزا توشه 

رو شکستنی ها هم قید کن .

همه رو هم با چسب پنج سانتی و بند محکم کن .

دیگ چی بگم

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       

خونه ی جدید امادست

فقط همسرم امتحان داره میگه سه روزه جمعش کنیم

اما نمیشه

💖خدایا به همه ی خیری که از جانب خود می فرستی سخت محتاجم💖خواهریا لطفا منو یه صلوات مهمون کنین😚
منم ده روز دیگه اسباب کشی دارم ولی چون خونم عالیه خوشحالم    

الهی شکر

منم ندیده از خوشحالیت خوشحال شدم که یک نفر با شادی داره اثاث میبره

مبارکت باشه 

لعنت بریزید

خداروشکر در 9/9/99به لطف وکمک خدا و  نظر امام حسین ع و با توسل به امام 9 جواد الائمه ع به همه ی  خواست‌ها وحاحتهای خودم و عزیزانم   خیلی راحت در عین صحت و شادی رسیدم . الحمدالله ممنونم خداجون می‌دونم که  خودت و فرشته‌ها ت دارید روی زندگیم وخواسته هام  به شدت کار میکنید.❤️🙏❤️

اول شروع کن هرچی غیر ضروری هست کم کم کارتون کن یه گوشه بگذار

لباسهای خارج فصل که نمیپوشیم چمدون

واسه لای طرفها که نشکنه از لباسهای کهنه استفاده کن نهایت زیرپوش اینها هم میشه بعدش یه ماشین بنداز اگه چیزی دسترس نداشتی

در تمام کشو کمد یخچال....با چسب پهن کامل بچسبان

پیچ های گاز رو در بیار جدا بگذار یهو نیفته بشکنه

خونه ی جدید امادست فقط همسرم امتحان داره میگه سه روزه جمعش کنیم اما نمیشه

اینطوری خسته کننده میشه و اعصاب میبره 

نمیشه کمک بگیری از کسی؟؟

حتی از این خانم ها زحمتکش که خدمت میکنن

اینطوری خسته کننده میشه و اعصاب میبره  نمیشه کمک بگیری از کسی؟؟ حتی از این خانم ها زحمتکش که ...

شاید مامانم اینا بیان کمک

💖خدایا به همه ی خیری که از جانب خود می فرستی سخت محتاجم💖خواهریا لطفا منو یه صلوات مهمون کنین😚
2706