2752
2734
عنوان

چه طوری خونه خریدید؟

1602 بازدید | 72 پست
سلام در عرض چند سال خونه خریدید؟خودتون خریدید یا خانواده ها هم کمکتون کردن؟
عشق من همسرم.خدایا صد هزار مرتبه شکر به خاطر نی نی که تو دلم گذاشتی خدایا نفسمو به تو میسپارم .من وبابا بی صبرانه منتظرتیم دختر گلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوش به حال همه اتون که خونه دارین من در حسرت یه اتاق که مال خودم باشه توش زندگی کنم دلم استقلال میخواد برام دعا کنید
تاریک ترین ساعت شب درست ساعات قبل از طلوع خورشید است

پس همیشه امید داشته باش . . .
2731
عزیزم ما هم 5 ساله ازدواج کردیم و مستاجریم اولا خیلی برام مهم بود خریدن خونه اما الان دیگه واقعا بهش فکرم نمیکنم چون خدارو شکر میکنم لا اقل خونه ای که توشم خیلی خوبه و راحتم حالا مال خودمون نباشه مگه چی میشه دنیا دوروزه غصه نخور
ما هم 2 ساله ازدواج کردیم هنوز موفق نشدیم خونه بخریم میشه خریدا شوهرم میگه بالا شهر باشه اون جا ها هم انقدر گرونه که حالا حالا ها نمیشه خرید
عشق من همسرم.خدایا صد هزار مرتبه شکر به خاطر نی نی که تو دلم گذاشتی خدایا نفسمو به تو میسپارم .من وبابا بی صبرانه منتظرتیم دختر گلم
خونه ولمون رو پدرشوهرم بهمون داد خونه دوم رو هم با وام و پول رهن خونهه یعنی وقتی یه مستاجر اومد توش نشست پول رهنشو دادیم به فروشنده خونه
میخواهمت تا عمق جان .دیوانه وار افسانه وار
یعنی کسی نیست که بدون وام انچنانی زمین خریده باشه و کم کم خونه ساخته باشه به منم یاد بدین کم کم ساختنو خوب
تاریک ترین ساعت شب درست ساعات قبل از طلوع خورشید است

پس همیشه امید داشته باش . . .
منم زیاد غصه میخورم راستش ولی چه میشه کرد شوهرم پایین شهر رو نمیپسنده بالا شهرم پولمون نمیرسه