2733
2734
عنوان

دیگه تاپیک هارو حذف نمیکنن😨

| مشاهده متن کامل بحث + 670 بازدید | 86 پست
میشه با سیمکارت عضو شد؟

اوم

منم رفتم ولی طاقت نیاوردم

خوبه ها ولی یجوریه

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد  خلاصه و مفید خدمتتون بگم که ؛این سومین کاربریمه😅😁اصلا خودمم نگم از سه تا آندرلاینِ(_) موجود در اسم کاربریم مشخصه🤭😉اگه از تاپیکی که زدم یا پستی که گذاشتم خوشت اومد ⁦☝️⁩یدونه صلوات واسه حاجتم بفرست🥰
اگه میشه اینو گزارش بزنید، ممنون میشم https://www.ninisite.com/discussion/topic/4233452/شوهر ...

زدم

تعجیل در فرج امام زمان (ع) صلوات. خدایا نایب به حق امام زمان و زعیم شیعه امام خامنه ای عزیزم رو تا ظهور حجت در پناه خودت حفظ کن و دشمنان کشورم رو یا هدایت کن یا نابود. خدایا منو تو ظهور امام زمانت سهیم کن، آرزومه دنیای بعد از ظهور حجتت رو ببینم ان شاءالله   
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
بیا بریم بابا اونجا خیلی ب ادم احترام میزارن 😅😅

😆😆دم ب دقیقه بهت نشان میدن

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد  خلاصه و مفید خدمتتون بگم که ؛این سومین کاربریمه😅😁اصلا خودمم نگم از سه تا آندرلاینِ(_) موجود در اسم کاربریم مشخصه🤭😉اگه از تاپیکی که زدم یا پستی که گذاشتم خوشت اومد ⁦☝️⁩یدونه صلوات واسه حاجتم بفرست🥰
میتونیم تاپیک نزنیم😋من که تا وقتی اینجوری باشه تاپیک نمیزنم

دقیقا

البته ی چیزی بگم 

من کاربر قدیمیم مدت زیادیم خواننده ی خاموش بودم

فضای نی نی سایت مسموم شده

همه میان عقده های بیرون از اینجارو اینجا خالی میکنن بله دیگه چی ازینجا بهتر نه شناخته میشی نه دست کسی به جایی بنده.

نی نی یارهم اتفاقا فقط بلده اونایی ک مورد حمله قرار میگیرنو تعلیق کنه نه اون آدما بی لول و بی شخصیتی که توهین میکنن 

واقعا امیدوارم این سایت کلا منحل شه چون اصلا اونی نیست ک باید باشه

و با این کار آخرشونم حجت رو تمام کردن

...
اوم منم رفتم ولی طاقت نیاوردم خوبه ها ولی یجوریه

عادت نداریم بهش

ما ب اینجا عادت کردیم

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم، اما میدونم ممکنه به جای دندون، دل بشکنه، واسه همونه که ساکت میمونم.😊همیشه حاضر جواب بودن خوب نیست!
2740
زدم

فدات بشم

برات صلوات فرستادم❤❤

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔
زدم برات.

قربون دستت❤❤برات صلوات فرستادم

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔
دقیقا البته ی چیزی بگم  من کاربر قدیمیم مدت زیادیم خواننده ی خاموش بودم فضای نی نی سایت مسمو ...

حیف میشه سایت... 

خیلی میتونست به درد بخور تر باشه

خدایا مراقب این فسقله تو دلم باش🥺
اره

مامی گپ خوبه ؟ دیروز میگفتن خانواده برتر؟کدومش خوبه چون اینجا واقعا بی مزه شده تاپیک بی محتوا سرکاری فحش و فحشکاری بد دهنی ..آدم میاد یه حرف بزنه میترکه.. 

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..
2706