2733
2734

سلام خانوما. هفته۲۴هستم. بعضی وقتا حس میکنم در حد چند قطره آب ازم خارج میشه،ترشح نیست شفاف و بی رنگه، دائم نیست. یجا هم خونده بودم یه پد بزارید بعد چندتا سرفه کنید اگه خیس شد از کیسه آبه، من انجام دادم ولی خیس نشد. کسی تجربه ای داره؟؟ یعنی از چیه؟ خیلی نگرانم

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

گروه دورهمی خانومای نی نی سایتی در تلگرام 

دیگه نگران حذف تاپیک و نی نی یار نباش

فقط جمع خانوماس..  به این آیدی توی تلگرام پیام بدید تا لینک گروه رو بفرسته براتون   ddd_ss3

مرد باشی یا زن ، مرگ تمامت میکند!  انسان باش تا جاودانه زندگی کنی... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه کبسه آب پاره بشه کلی ازت آب میاد.نه یک دو قطره 

عشق چیست؟؟   شخصی به همسرش میگوید: من عاشق تو هستم،و بدون تو نمیتوانم زندگی کنم.اما این عشق نیست،گرسنگی است...شما نمیتوانید در آن واحد هم کسی را دوست داشته باشید هم بی تابانه نیازمندش باشید...عاشق واقعی کسی است که معشوقش را آزاد میگذارد تا خودش باشد..در عشق اجباری نیست..عشق یعنی امکان انتخاب  به معشوق دادن....برای آنکه چیزی یا کسی را بدست آوری ،،رهایش کن................ .  .......شما برای شاد بودن نیاز به  هیج مردی ،ندارین..این مخصوص بعضی خانمهای نی نی سایته که میگن چرا شوهرم بغل نمیکنه ،چرا کنارم نمیخوابه،شما اول خودتو قوی کن و بدون فقط بخدا و محبت خدا نیازی داری و بس.بعد ببین چطور شوهرت میجسبه بهت،یک جور قانون جذب هم هست😉 امتحان  کن😊خدایا شکرت که در تاریخ ۹.۹.۹۹. منم به حاجتم رسیدیم.و به چشم خودم معجزه اتو دیدم.شکرت.شکرت.شکرت.

ی پد بذار یک ساعت ک گذشت اگه خیس نشد چیزی نیست

هر چقدر ک هفته هات بالاتر میره ترشحاتت بیشتر میشه جوری ک گاهی حس میکنی ی ابی ازت خارج میشه و لباس زیرت خیس میشه 

کیسه اب دائما خیست میکنه

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
کیسه اب نیست

پس چیه عزیزم؟ آخه عین آبه دقیقا ترشح نیست

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
2738
ی پد بذار یک ساعت ک گذشت اگه خیس نشد چیزی نیست هر چقدر ک هفته هات بالاتر میره ترشحاتت بیشتر میشه جو ...

باشه عزیزم. به بارم پد گذاشتم چندتا سرفه زدم ولی خداروشکر خیس نشد. آخه من اصلا هیچ ترشحی ندارم فقط یکمی اوایل بارداری داشتم که تموم شد

من خواب بودم، يه لحظه حس كردم يه بادكنك كه توش آبه، تو لباس زيرم تركيد. سريع بيدار شدم و رفتم بيمارستان. بهشون گفتم كيسه ى آبم پاره شده، گفتن چطور تشخيص دادى؟ بعد ديدن همينطور از پاهام آب ميچكه كه سريع بسترى شدم. انگار يه جورايى شلنگ آب وصله

اَللّٰهُمَّ عَجِّلْ لِوَليِكْ اَلْفَرَجْ
نه کبسه آب پاره بشه کلی ازت آب میاد.نه یک دو قطره 

اخه خوندم که سوراخ خیلی ریز هم ممکنه بشه😥 دیوونه شدم

تو سونوم اب دور بچه کم شده بود. بعد هم شبها فکر میکردم جامو خیس کردم،پتوم خیس میشد بعد یک‌هفته هم ...

ای وای عزیزم. بچت که سالم اومد بغلت؟

من نه اصلا در این حد نیستم. بعضی وقتا در حد چند قطره کم حس میکنم نمیدونم از چیه. رابطه نداریم کلا چون جفتم پایینه

اخه خوندم که سوراخ خیلی ریز هم ممکنه بشه😥 دیوونه شدم

واسه من‌سوراخ ریز شده بود و کم کم اب دور بچه کم شده بود.

وقت سونو بعدیت کی؟

یا زمان چکابت؟

من‌تو رابطم سوراخ شده بود میدونم!

اما به این سادگی ها نیست.

کیسه اب کاملا شفافه بدون غلظت

باشه عزیزم. به بارم پد گذاشتم چندتا سرفه زدم ولی خداروشکر خیس نشد. آخه من اصلا هیچ ترشحی ندارم فقط ی ...

هرچی جلوتر میری بیشتر میشه منم مثل تو نگران میشدم

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
2706