2737
2739

سلام .خانما بی بی چک ویوور دیشب زدم مثبت شد مثلا تو ده دیقه یا یک ربع.بعدصبح با اولین ادرار زدم منفی شد .ینی چی؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

بی بی چکم

‌منم ایطور بود ومثبت بود😅😅😅کلا بی بی چک اگ منفی باشه مثبت نمیشه اگ خرابم باشه مثبت نمیشه .پس خرابه مال صبحت 

توروبخدا منو لایک نکنید🤗🤗خدایا اولین ارزوم ک نشد برباد رفت...محتاج دومی هستم دوباره ناامیدن نکن

بچه ها مت ۶تا بی بی چک زدم بعد نیم ساعت ای بیست دقیقه مثبت شدن وبارداربودم اینم بگم اونی ک اول صبح زدم اصلا مثبت نشد وبقیه والان یک ونیم ماهم

توروبخدا منو لایک نکنید🤗🤗خدایا اولین ارزوم ک نشد برباد رفت...محتاج دومی هستم دوباره ناامیدن نکن
2740
بچه ها مت ۶تا بی بی چک زدم بعد نیم ساعت ای بیست دقیقه مثبت شدن وبارداربودم اینم بگم اونی ک اول صبح ز ...

مبارکت باشه عزیزم به دل خوشی.مال منم بعد نیم ساعت. مال دیشبم.حالا صبحی بعد بیست دقیقه داره حالا میندازه انگاری به نظرت چکار کنم

2706