2737
2739
عنوان

دعوا با شوهر

357 بازدید | 19 پست

دوستان شوهر من ی مدته بخاطر ی مشکل مالی(پرورش ماهی داریم ماهی ها دچار مشکل شدن) بشدت عصبی شده.تا من میام چیزی بگم خیلی بد برخورد میکنه اصلا با بچه ها حرف نمیزنه.عصری دلخور بودم ازش بخاطر ی مشکلی ک واقعا حق با من بود داشتم اروم حرف میزدم ک مشکلو حل کنیم خیلییی بد باهام برخکرد کرد هم فحشم داد هم دوتا محکم زد منو.دلم خیلیییی شکسته چیکارکنم رفتارم باهاش چجوری باشه.بینهایت مغروره

عزیزم شماهم حق دارین اما مردا وقتی شرایط مالیشون بهم میریزه اینجوری میشن انشاالله مشکل زودتر حل بشه 

قوی باش وپر از انرژی مثبت این کل روزاتو میسازه وتوکل به خدا کن خدا همیشه پشتته 💪💪💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شوهرم زندگیمون رو به فنا داد.بدهمار عالم شدیم.زیربار قسط ووام وقرض کمرمون رو شکونده.من وبچه هام توعذابیم .تابخوایم اعتراض کنیم پاچمون رو میگیره تودهنش.همیشه طلبکارومغرور

2731
من شوهرم زندگیمون رو به فنا داد.بدهمار عالم شدیم.زیربار قسط ووام وقرض کمرمون رو شکونده.من وبچه هام ت ...

شما در برابر بی اعصابی های همسرتون چیکارمیکنید؟چجوری بهاش حرف میرنید؟مهربونید یا نه؟سرد

2740

وقتی همسرت به مشکل میخوره تنهاش بزار تا حل کنه کاراشو هر چی بیشتر راه حل بدیو بیشتر حرف بزنی بدتر میشه تو این مدتم که تو خودشه مشکلی داری به دوستت یا خواهرت بگو بعد مشکل شوهرت که حل شه خودش اکی میشه دوباره

حالتون چطوره الان؟شوهرت رفتارش چجوریع

همو دوس داریم ولی نمیدونم چرا تو دعوا دست بلند میکنه. تازه امروز برای بار اول بهم گفت من اصلا یکی دیگه رو میخواستم. خیلی دلم شکست تا جایی که به جدایی فکر میکنم. شما هم محلش نده باید بفهمه کارش اشتباه بوده

همو دوس داریم ولی نمیدونم چرا تو دعوا دست بلند میکنه. تازه امروز برای بار اول بهم گفت من اصلا یکی دی ...

شوهر منم خیلی بد دهنه فحشم داد خیلی بد.ولی پشیمون نیس بدتر طلبکاره.با همه خوب حرف میزنه باخانوادش برادراش خواهرش اما با من نه

شوهر منم خیلی بد دهنه فحشم داد خیلی بد.ولی پشیمون نیس بدتر طلبکاره.با همه خوب حرف میزنه باخانوادش بر ...

ادم میمونه واقعا چه برخوردی بکنه از دست مردا. عزیزم ولی از من بهت نصیحت خیلی به فکر خودت باش این مردا فردا روزی ناقص شیم نگامونم نمیکنن

ادم میمونه واقعا چه برخوردی بکنه از دست مردا. عزیزم ولی از من بهت نصیحت خیلی به فکر خودت باش این مرد ...

یعنی چجوری ب فکر خودم باسم؟بقدری داغون ووناراحتم ی قطره اشکم در نمیاد 

2706