2737
2739

ی پیچ بود میگه قیمت ۱۸۰ 

۴تا داره توش

بخاطر شیردهی فرمش بد شده 

میخاسم بزنم برا لیفت و بالاکشیدنه 

قیمتش زیاد نیس؟

هرچسبی ده ساعت میتونه نگهداره بالا

استفاده کردین؟؟؟پول الکی میگم ینی ندم 

ایقد نزن بترکون دگ ،این بار دگ از بی خطی با شماره پدرشوهر اومدم ،رحم کن😐😐😐😐😐😐😐😐😐واسه ماسک زدن هم باید کمپین بزنیم و هشتگ راه بندازیم؟بزنید اون عنو که نمیرید خبر مرگتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
استفاده نكردم ولى با يه چسب زدن سينه ليفت نميشه🤐عزيزم ورزش كن

موافقم

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
استفاده نكردم ولى با يه چسب زدن سينه ليفت نميشه🤐عزيزم ورزش كن

ن موقتی دایمی منورم نیس 

ایقد نزن بترکون دگ ،این بار دگ از بی خطی با شماره پدرشوهر اومدم ،رحم کن😐😐😐😐😐😐😐😐😐واسه ماسک زدن هم باید کمپین بزنیم و هشتگ راه بندازیم؟بزنید اون عنو که نمیرید خبر مرگتون
لیفت ک نمیکنه همون موقع ک میزنی میبره بالا فقط

منظورم همینه 

2740

من قبلا گرفتم عملا هیچ کاری نکرد

کلی باهاش سروکله زدم اخر کندمش

تیکر بارداری نیست                                                                                                  این آخرین فرصته                                                             شُد شُد،نشد رهاش میکنم