2733
2739
عنوان

کسی هست مثل من باشه

201 بازدید | 14 پست

خیلی احساسااتی هررفتاری روش اثر بذاره حتی رفتار دیگران نسبت به هم دیگه رو تحلیل میکنم دلم به حال یکیشون میسوزه خیلی وقتا با وجود بیست پنج سال سن کم میارم اشک میریزم تو خونمون مشکلات داریم همش دلم به حال گذشت  و فداکاری چند نفر میسوزه ولی یه نفر عین خیالش نیس 

کلا تو هرشرایطی نمیتونم ببینم اینقد دورویی و خود خواهی زیاده گاهی خسته میشم از این همه احساساتی بودنم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

احساساتی هستی

۲۵ساله ها هم گریه میکنن

مشکلش چیه؟!!

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
2738

منم اونطوری ام

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

منم همییین جوریم ۲۴ سالمه فاصله سنی زیادی باهات ندارم

سریع بغض میکنم اشکم دم مشکمه اصلا

چند روز پیش داشتیم یکم بحث میکردیم بعد اصلا حالت دعوا نبود ولی من یه بغضیی کردم که نگو ولی چون داشتم یه چیزی میخوردم الکی خودمو زدم به اینکه میوه پریده تو گلوم و سرفه کردم و این اشک ها هم واسه اونه🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

برا کنترلش چیکار میکنید 

هیچی مثل تو میشینم گریه میکنم خیلی هم دل نازکم

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2706