2733
2734

بزار روحانی‌😃

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیز دلم دلبخواهی نیست که 

اول باید یک فامیلی انتخاب کنی اونا میزنن تو سبستم که معارض نداشته بلشه که معمولا هرچی هم میگی معارض داره

بعدش اگر فامیلی که گفتی معارض نداشته باشه یک لیست مسخره میذارن جلوت باید از بین اونا یک پسوند انتخاب کنی که فامیلی میشه دو قسمتی

بعد چندتا انتخاب میکنی نامه مینویسن به شورا ، توی شورا تازه رای میدن که بهت اجازه میدن فامیلیت رو عوض کنی یانه

متوجه نشدم عزیزم..

از کسی که اون فامیلی رو که شما میخواین رو داره و حق تقدم داره یعنی اول جد اون این فامیلی رو گذاشتن رو خودشون و الان توی اون خانواده از همه بزرگترن منظور تو فامیلشون که این فامیل رو دارن باید برین از ایشون برای این کار اجازه بگیرین

با افتخار شیعه‌ی علی بن ابی طالب هستم ‌. مردی که پدر یتیمان فاطمه دختر پیامبر بود . امروز  علی نیست ولی پسرش جگرگوشه‌ی فاطمه ، مرهم زخم های حسن ، منتقم حسین ، منتقم اسارت عمه جانش زینب ، شمیر در غلاف سجاد در کربلا ، امید شب و روز باقر ، تمام وجود صادق ، مرهم تنهایی های کاظم ، آشنای غربت رضا ، غصه دار تنهایی جواد ، خورشید شب های هادی و شنیدنی ترین سکوت حسن زنده است . او هست او می آید و هیچ کس جلودار پسر فاطمه و علی نیست . او می آید پس بترس از خون های زیر چکمه ات ...
2706