2737
2734

بچه ها

خانواده شوهر من خیلی حساس و زودرنج هستن من خیلی مراقب رفتارام هستم

ولی بیشتر از این موضوع مودی بودنشون عذابم میده ی روز خوبن ی روز سرسنگین بی دلیل

شوهرمم اینطوری بود خب کم کم درستش کردم بهتر شده

همیشه فک میکنن خودشون درست میگن

ی مشکل دیگه که دارم وقتی برنامه ریزی واسه جایی میکنن اگه ما جای دیگه برنامه داشته باشیم ناراحت میشن و لی اگه دختراش برنامه داشته باشن عادیه

گاهی اوقات واقعا عصبی میشم ولی در کل دختری نیستم که بتونم جواب بدم

کسی مث من هست خیلی تنهام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742

عزیزم شما وارد زندگی شخصیت با شوهرت شدی دیگ حد و حریمی قائل باش برا رابطتت برنامه هاتو برا دیگران بهم نزن و فکرتو ازاد کن ناراحتی دیگران دراینصورت نباید مهم باشه چرا ک فقط خودتو همسرت باید شاد باشین و زندگیتون درگیر این مسائل نشه

2738

اره تو کار منم دخالت میکنن شوهرمو یاد میدن که چادر بپوشم ولی به اون عروسشون نظر نمیدن چون زنگ میزنه گلگی میکنه حرف نزنی باهاش میگه چرا حرف نزده همش توقع دارن مامانش درس نماز و حجاب بلده بده ب دوسنشم گفته خودت نگو ب عروست ب پسرت بگو ب عروست بگه

بله منم همینم فقط انگار باید برم خونه پدرشوهر هر روز با این تفاوت که مادرشوهرم فوت شدن پدرشوهرم تنهاست یا میاد خونه ما یا ما میریم اونجا جای دیگه نثلا بخوام خونه مادرم برم مبگه حالا عصر یا فردا برو مسافرت هم که همه باید جمع باشن و من جای دیگه بخوام برم انقدر قیافه و زنگ که آخر سر دو روز این طرف دو روز اون طرف باید بمونیم

خدا ایشالله جوابشونو بدع که انقدر دخالت میکنن بعد من چون اول چادری بودم انگار باید چادری بمونم بعد میگه حرف درمیارن میگم بیارن میگه خودم دوست دارم چادری باشی الکی بخاطر حرف مامان فضولش بین من و شوهرم فاصله افتاده برای اولین بار به من میگه دروغگو

2706