2737
2739
عنوان

زایمان طبیعی خوبع؟؟

159 بازدید | 18 پست

من دوست دارم زایمان طبیعی کنم ولی میگن گ ش ا دی واژن داره درسته؟راستش من چون یک خواهر سزارین شدع میگه حتما طبیعی زایمان کن خوبه نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

🤰 سلامتی همه نی نی های تو شکم مامانا  

من ک تنگ تر از قبل شده 

وقتی خدا از پشت دست‌هایش را روی چشمانم گذاشت؛ از لای انگشتانش آنقدر محو دیدن دنیا شدم که فراموش کردم او منتظر است تا نامش را صدا کنم.   الحمد الله الرب العامین ک در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم میفته                                          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طبیعی عوارض نداره و سالم تره و من اصلا دردی حس نکردم زیاد

وقتی خدا از پشت دست‌هایش را روی چشمانم گذاشت؛ از لای انگشتانش آنقدر محو دیدن دنیا شدم که فراموش کردم او منتظر است تا نامش را صدا کنم.   الحمد الله الرب العامین ک در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم میفته                                          
2731

خواهر من دوتاشو انجامداده از طبیعی راضیه

من خودم از طبیعی ی شدت میترسم

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

خالم میگ سزارین بعد زایمان درد زیاد دارع کمر درد اینا و میگ ک فک میکن گشاد میشع

اینجوری شد قیافش این پرسیدم😶😶😶

😂🤣

فرقمون اینع که:                                                                    شما بلاک بازی میکنین؛ ما پلاک بازی         آرع فرقمون زیادع...🤘🏿👑
2740

من طبیعی بودم و خداروشکر الان مشکلی ندارم راضی ام اتفاقا منم خیلی میترسیدم ولی بعد از زایمان یک ذره دردم نداشتم راحت راحت پامیشدم مینشستم همه تعجب میکردن دوست داشتم کار کنم نمیگذاشتن میگفتن ناسلامتی تازه زایمان کردی😂😂

الانم میگ برا بچع سزارین بهترع تا طبیعی مخصوصن دوقلوزایی حتمن باید سزارین باشه

وای هنوزم اینجورع😶😶

😂😂

فرقمون اینع که:                                                                    شما بلاک بازی میکنین؛ ما پلاک بازی         آرع فرقمون زیادع...🤘🏿👑
بچه ها به نظرتون استراحت مطلقی هام میتونن طبیعی زایمان کنن؟   اخه میگن باید همش پیاده روی کرد ...

منم استراحتم مشکلت چیه ک استراحت شدی ؟چن ماهته؟

من طول سرویکسم ۳۰ هس ولی میخوام ناه اخر پیاده روی کنم تا بتونم طبیعی زایمان کنم 

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍

خیر. اول اینکه معلوم نیست قطعا بتونی طبیعی زایمان کنی ممکنه درد هم بکشی و اخر سزارین بشی. دوم اینکه به فکر سلامت بچه باش نه خودت. توی طبیعی امار بچه هایی که اسیب میبینن به خاطر فشاری که به بدنشون میاد زیاده. من خودم سه مورد توی فامیل و دوستان دیدم. یکیو که دست بچه رو جوری کشیده بودن در رفته بود. یه مورد جوری سر بچه رو کشیده بودن جای انگشتهاشون تا مدتها روی پیشونی بچه بود. یک مورد هم به قدری به سر بچه فشار وارد کرده بودن که بچه دچار اسیب مغزی شده.

من طبیعی زایمان کردم دردش زیاد بود ولی چون بدنم آماده بود زود زایمان کردم و واقعا حس خوبی داشت و بلافاصله هم سرپا شدم و خودم اکثر کارامو کردم

ولی هنوز رابطه ندارم که بدونم وضعیت رابطم چجوریه

ولی خب واسم دوخت دکتر مسلما گشاد نیست 

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 
2706