2737
2739

نمیتونم ساکت بمونم، من احساس میکنم اسی و پسرخالش کلا یه نفرن به اسم محمد اگه تو پیامای اسکرینش که تو تاپیک قبلی دقت میکردین هردوتا شون طرز نوشتار و گفتارشون یه جور بود و مثل هم حرف میزدن، حتی سه تا نقطه چینی که وسط حرفاشون میزاشتن و بلافاصله هم اسکرین گرفته از چت...میخام بگم خیلی احتمالش زیاده که این چت ساختگی باشه،اینقدر زود همه چیو باور نکنین و احساسی نشین، بخدا یه کارایی مردم از سر بیکاری و درست کردن سرگرمی برای خودشون تو این نی نی سایت میکنن که آدم شاخ در میاره...اینقد زود اعتماد نکنید عزیزان

دقیقااا

وقتی عاشق میشوی👩‍❤️‍👨همه دنیایت محدود میشود در یک نفر😌در نگاهش😻در صدایش...☺️و چه خوشبختم منی که دنیایم خلاصه شده در❤️تو❤️ تویی که بودنت جبران همه نداشته هایم است🤩 دوستت دارم مرد من👩‍❤️‍💋‍👨💋                  sen hep kalbimin en ğüzeı yerindesin  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چیه جریان

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2740

چی بگم 😐

ینی اینقد حقیرن

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

همون که اسمش پسرخالههه است؟

میزنم گیتار و میخونم🎻🎶میزنی زار و میدونی💔من اینجوری خالی میشم🎶تو اینجوری نمیتونی💔 میرم توو ماشین و فقط💔با یه موزیک دادمیزنم🎶 میرم ولی یادت نره💔برنده ی بازی منم✌ برو و دوراتوبزن😏🎶میرم و دور نمیزنم💔 برو و غراتو بزن🎶میرم و غر نمیزنم💔 میرم و کل این تنم🎶 پُره از زخمِ توئه💔 دل من پَر پَره اما🎶میرم و غنچه میزنم💔
2706