2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولین چیزی که دکترا روش حساسن برا سندرم دان همین ان تی  ان تی شمام مشکلی نداره بالای ۳باشه خطر ...

نه نرمال بود تیغه بینی هم دیده شده.من موندم اگه ریسکم این همه بالاس چرا غربالگری اولم منفی بوده

وای چه خوب  من خیلی استرس دارم ریسکم یک به بیست و پنجه پنج روزه آمنیوسنتز شدم جواب ندادن دارم ...

انشالا که به حق اینروزا جوابش سالم بیاد ولی مطمئن باش سالمه تو آزمایشگاه بمن گفتن کسایی بودن که ریسکشون یک به ۲ بوده ولی سالم بوده بچشون نی نی شمام سالمه استرس نداشته باش برا بچه خوب نیس 

2728
خواهرم ریسکش خیلی بالا بود امینو انجام داد مشکلی نداشت حتی دکتر گفته بود با این ریسک بالا شاید قلبش ...

به خدا توکل کردم خودش داده خودشم ایشالله نگه میداره

نه نرمال بود تیغه بینی هم دیده شده.من موندم اگه ریسکم این همه بالاس چرا غربالگری اولم منفی بوده

گفتم که اینا احتماله جاری منم مث تو بود همه چی نرمال بود فقط ریسک سندرم دانش بالا بود آمینوسنتز انجام داد سالم ماشالا دخترش الان ۲سالشه 

2740
امیدوارم .خدا هیشکی و ما امید نکنه ایشالله

معلوم نیس که چه خبره تو آزمایشگاها .آخه اگه مشکل داشت تو همون اولی هم می‌زدیم بالا که آدم زودتر به فکر بود تا الان که بزرگه

منم ریسکم یک به ۶۰بود آمینو کردم بچم سالم بود خدارو شکر حتی دوسه نفر یک به ۸ و اینا بودن سالم بودن

واقعا؟ مال شما رو کی دادن جوابشو؟؟ من الان پنج روزه خبری نیس