2733
2734
عنوان

سریال کره ای

| مشاهده متن کامل بحث + 1052 بازدید | 46 پست

خنده در وایکیی ۱ و۲ رو اگه ندیدی نصف عمرت بر باده 

اینقدر که خنده داره

باران عشق این قدیمیه ولی قشنگه 

تو از ستاره ها اومدی قشنگ کمدیشم خوبه اینا قدیمیه

جدیدیا یادم نیس چیا دیدم تاریخ ارتدال هم خوبه

لطفا برگرد آجوشی هم خنده داره بدک نیست

دختر پرروی من 

زندگی زیباست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اها😂اره اونو ببین حتما خنده داره😁 یه سریال دیگم هست /افسانه ی نوکدو/ در مورد پسریه که میره دهکده ...

اینم ماه بعد دان میکنم😂مرسی💜😍

کشاورز مدرن رو قسمت اخرش مونده باید دان شه الان.و ریز نویسش😁

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
پینوکیو (البته ژانر کمدی نیست ولی خنده دارم هست) یه سریال  از لی مین هو میبینم به اسم پادشاه : ...

مچکرم.

پادشاه کامله؟یا در حال پخشه

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2731
صدات میشنوم قشنگه

مرسی💜

خنده در وایکیی ۱ و۲ رو اگه ندیدی نصف عمرت بر باده  اینقدر که خنده داره باران عشق این قدیمیه و ...

وایکیکی داشتم.پاکش کردم ندیدم.😅

حالا باز باید بگبرمش.

حتما میبینم اینارو.اول اینا ک دارم تموم بشه😅

مرسی💜💜💜

مچکرم. پادشاه کامله؟یا در حال پخشه

خواهش عزیزم

کامله

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
خنده در وایکیی ۱ و۲ رو اگه ندیدی نصف عمرت بر باده  اینقدر که خنده داره باران عشق این قدیمیه و ...

خنده در وایکیکی موضوعش چیه؟

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
2740
خنده در وایکیکی موضوعش چیه؟

در مورد یک مسافر خونه ایه که سه تا شخصیت اصلی مرد داره . که در مورد اتفاقات زندگی اوناست خیلی خنده داره ۳ تا زن داره توش کلن جالبه خیلی جذابه

زندگی زیباست
خواهش عزیزم کامله

💜

در مورد یک مسافر خونه ایه که سه تا شخصیت اصلی مرد داره . که در مورد اتفاقات زندگی اوناست خیلی خنده د ...

صحنه دار که نیست خیلی؟ 😅 

صحنه نداره اصن فیلم کره ای اصن صحنه ندارن نهایتش دو تا بوسه

اونو که زیر سیبیلی رد میکنیم 😉

میگم یعنی برای با خانواده دیدن مناسبه؟

بازگشت زوجین

وقتی کاملیا شکوفا میشود

ذائقه شخصی

منشی کیم چشه

من عاشق صفرم!شاید بی ارزش به نظر برسه ولی در واقع قدرت مطلقه!میتونه به یه عدد ارزش بده یا همه چیو ازش بگیره! قدرت پول به رقم اولش نیست به تعداد صفرهای جلوشه... 
2706