2737
2739
عنوان

سریال کره ای

| مشاهده متن کامل بحث + 1052 بازدید | 46 پست
اینا هم تو همون‌ سبکه🙈

تچکر 💜😍

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

افسانه اقیانوس ابی خیلی قشنگ و طنزه بازیگرشم لی مین هو. وارثان و سرنوشتم قدیمیه ولی چندبار تاحالا دیدمشون

عاشق که شد که یار به حالش نظر نکرد/ای خواجه درد نیست وگرنه طبیب هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مشکلی نیست خوب نباشی دارم میبینم😁😁😁 وایکیکی داشتم ندیده پاک کردم🙁🙉 افسانه دریا هم دیدم بقیشو ...

چرا پاکیدی😂خیلی خوبه که اون😍

بذار از هر کدوم یه توضیحی بدم راحتر انتخاب کنی.

کشاورز مدرن: در مورد یه گروه خواننده پسره که گروهشون منحل شدن به بی پولی خوردن خلاصه به یکیشون یه ارثی میرسه که زمین کشاورزیه میرن روستا کلم بکارن و واقعا طنز سریالش زیاده😂😂و خصوصا اون حال و هوای که روستا داره خیلی باحاله و حس خوبی میده سریالش!

مبارره درراه من: سریالش بیشتر در مورد رسیدن به خواسته و هدفه و طنزش متوسطه...دختریه که دوست داره مجری شه و پسری که مبارزه میکنه و دوست داره یه رقیبشو شکست بده..

اوه روح من: دختریه که مرده ولی روحش هنوز رو زمینه چون یه چیزی ت این دنیا نمیذاره که بره..یه دختر ارومو تسخیر میکنه و خودش روحه چون شره رفتارای دختره که تسخیر شده عوض میشه و همه اطرافیانش تعجب میکنن..طنز سریالش متوسطه و در کل سریال قشنگیه.

هتل دل لونا: در مورد یه هتلیه که برای مرده هاس و یه پسری که زنده س مدیرش میشه..

اون روحا هر کدوم خودشون یه داستانی دارن و سریالش خیلی قشنگه😍طنز خوبیم داره.

گابلینم سریال معروفیه‌...دختریه که تو بچگی باید میمرد ولی زنده موند و با یه جن اشنا میشه... طنزش عالیه خصوصا دعواااهای بین گابلین و فرشته مرگ😁

سلام (-:
افسانه اقیانوس ابی خیلی قشنگ و طنزه بازیگرشم لی مین هو. وارثان و سرنوشتم قدیمیه ولی چندبار تاحالا دی ...

اره اینارو دیدم قشنگن واقعا

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
چرا پاکیدی😂خیلی خوبه که اون😍 بذار از هر کدوم یه توضیحی بدم راحتر انتخاب کنی. کشاورز مدرن: در مور ...

اوه مچکر😍😍😍😍

فکنم اولی نظرمو جلب کرد😅😅😅

2738
وای دقیقا منم🤩 ب شدت دلباختشونم🤣

معتادیم ما🤤😅😂

منشی کیم چشه زن قوی دوبونگ سون وزنه بردار کیم بوک جو زیبای درون  پدرم عجیبه شوهر صدروزه م ...

مچکرررم

افسانه دریای ابی وارثان سیندرلا و چهار شوالیه

اینا رو دیدم قشنگ بودن😍💜

خواهش میکنم🤗 اره کشاورز مدرن خیلی باحاله..۲ قسمت اولو ببینی جذبش میشی

امروز نتم تموم میشه😅😂

۹ گیگ هنو دارم😅

اون وایکیکی هم چون جا نداشت گوشیم پاکیدم.ولی دختر خالم داره.میشه باز بگیرم

امروز نتم تموم میشه😅😂 ۹ گیگ هنو دارم😅 اون وایکیکی هم چون جا نداشت گوشیم پاکیدم.ولی دختر خالم دا ...

اها😂اره اونو ببین حتما خنده داره😁

یه سریال دیگم هست /افسانه ی نوکدو/ در مورد پسریه که میره دهکده بیوه ها و خودشو خانوم جا میزنه...

اینم خیلی طنزه😁 ب نظرم ازشون ت اینستا کلیپ ببین تا ببینی کدوم یکی تو سلیقته😁

سلام (-:

پینوکیو (البته ژانر کمدی نیست ولی خنده دارم هست)

یه سریال  از لی مین هو میبینم به اسم پادشاه : سلطنت ابدی 

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
2706