2733
2734

خانما پسرم ۲۲ روزشه . امروز جواب آزمایش ادرارش رو بردم پیش دکتر گفت عفونت ادراری داره😭

زردی هم داره از ۴ روزگیش، هر کار کردم زردیش تا حالا کم نشده . باید چیکار کنم دارم دق میکنم

کسی تا حالا تجربه داره تو این مورد؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام مامانا این یه برنامه هس که متناسب سن بچه هامون برنامه ریزی شده اونجا میتونید ازمادران هم سن وسال بچا هاتون سوال کنید قصه شعر تغذیه کودک و.......

من خودم عضوم پیشنهاد میکنم شماهم عضو شید

میتونید از لینک زیر دانلود کنید.

https://gahvare.net/i/5b0e5c6a1b49e

قطره بیلی ناستر بهش بده، روزی چندین بار با شیر گاو و عرق کیالک گرم کن از کمر با پایین و دست و صورتش بشو،  خودت هم اصلاحیه های گرم والا و هلو  و خربزه و،،، نخور، خوب میشه دو سه روزه، هر دوساعته هم حتما شیر بهش بده در شبانه روز

2738

روزی سه بار هر دفعه پنج شش تا قاشق آب پیاز بخور، برای عفونت کلیه و مجاری ادرار عالیه، میره توی شیرت خوبه براش، ولی باعث دل درد میشه مرتب در طول روز جوشانده رازیانه بخور و قطره کولیکز بخر هر 6 ساعت بهش بده دل دردش خیلی خفیف میشه