2737
2739

بچه ها من یه ساله نامزدم شوهرم از لحاظ اخلاقی خیلی خوبه و‌خیلی دوستم داره الان غصه ی من از اینه که برای ۷۵متر آپارتمان همه چیمو فروختیم طلاهامو ،فرشای جهیزیه امو،ماشینمونو😢 کاملا فروختیم منم یکم به نداری عادت ندارم درسته اصلا تو قرض و اینا نیافتادیم ولی دیگه هیچی ندارم تو نامزدی ماشینمونم‌رفت 😢شماها چجوری آروم میشید!!؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چه اهمیتی داره شما هم تلاش کن جبران میشه

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

منم شرایطم مثل شما بود،پدرمم خیلی ثروتمند بود،ولی الان از زندگیم راضیم،چون اخلاقش عالی بود و کنار هم ارامش داریم،جیزیکه خیلیااا این روزا ندارن متاسفانه

همسرم:جان منی به مختصر❤
2740

خوبه ک طلاهاتو داشتی مستاجر میبودین خوب بود که هر روز این ورو اون ور برین

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔