2737
2739
عنوان

من خیلی حسودم

390 بازدید | 28 پست

بچه ها من خیلی حسودم بدم ،میاد شوهرم کسی غیر منو دوست داشته باشه شوهرم مامان و خاله هاشو خیلی دوست داره  غیر عادی هااا 😧منم میترکم از حسودی چیکار کنم ؟میترسم اینا تاثیر بزار رو بچم

🤰 سلامتی همه نی نی های تو شکم مامانا  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای منم این مدلیم،یه کلمه با مامانش حرف بزنه یاخواهرش،میترکم ازحسادت ،اصلا وحشی میشم،اینم برعکس خیلی خیلی ددسشون داره،آدم شک میکنه به رابطشون

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
2740
اگه میدونی حسودی خودت رو درمان کن دیگه، مگه میسه کسی مادرش رو دوست نداشته باشه

من خودم مادر دارم گلم  میدونم مادر تاج سره .اون خیلی زیاد بچه ننه است میگم غیر عادی ناز منو نمیکشه ناز مامانشو میکشه این درسته؟

وای منم این مدلیم،یه کلمه با مامانش حرف بزنه یاخواهرش،میترکم ازحسادت ،اصلا وحشی میشم،اینم برعکس خیلی ...

ای گل گفتی

خب به این فکر کن که خودت پسر دار بشی بعد خوشت میاد پسرت تو رو دوست نداشته باشه فقط زنشو دوست داشته باشه ؟البته بحث این که اولویت باید زن آدم باشه فرق داره 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
ای گل گفتی

ینی فکر کنم ازمن حسودترنباشه ها😁

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘

منم خیلی حسودم😂😂😂 در حدی که تواینستا عکسی ببینه جوش میارم یا حتی یه خواننده دختر هس ازش خوشش میاد عصبی میشم میبینم با یکی گرم گرفتن که هیچ حتی فقط حرف میزنه عصبی میشم 🙄🙄🙄😂😂خیلی حسودم البته با خواهر برادراش خیلی رودروایسی داره خیلیااا از بابت راحتم در کل خیلیم خجالتی و سر به زیره بیرون بازم نگران میشم گاهی بلاخره مرده و شیر خام خورده

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨
2706