2737
2739
عنوان

کسی با روش کویتیشن و RF لاغری موضعی انجام داده؟؟راضی بودین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 96256 بازدید | 75 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای لاغری موضعی بهتره به یه متخصص مراجعه کنید من پیش خانم دکتر نیره کابلی رفتم. خیلی وقت هم نیست که رفتم ولی کارش عالیه آدرس سایتش : www.drkaboli.ir هستش داخل سایتش آدرس و تلفنش هم هست در ضمن مشاوره های لازم رو هم خیلی زیبا بهت میده شماره تماسش : 02144246920 یه مطلب هم در مورد دستگاه های لاغری موضعی داره بخونیدش . فیلمش هم هست http://www.drkaboli.ir?p=3568
2731

دوستان بهترین حالت برای لاغری دستگاه lpj هست من خودم  انجام دادم عالی جواب گرفتم یکی از دوستام همینطور کلینیک آمیتیس سعادت آباد، پرسنل عالی ، خانم دکتر خ مجیدی هم عالی شماره کلینیک 22135997

2740

به نظر شما استفاده  از دستگاه لاغری کویتیشن بهتر است یا انجام روش های جراحی مانند لیپوماتیک و لیپولیز و … ؟ کدام روش بیشترین عوارض و مزایا را دارد ؟ ما در این مقاله می خواهیم بهترین دستگاه لاغری موضعی را معرفی و به صورت مختصر توضیح دهیم .

جهت تماس با دکتر مطلبی، دکتر پوست ، مو ، زیبایی و لاغری می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
٨٨٥٠١٣٧٣ – ٨٨٥٠٨٢٨٤ – ٠٩٠١١٣٩٠٠٤١

امرزوه بسیاری از افراد با دانستن اطلاعات در مورد عوارض لیپوساکشن و دیگر جراحی ها باز مجبور هستند که تن به این جراحی دهند تا از شر چربی های اضافه بدن خود خلاص شوند ، متاسفانه این روش های علاوه بر تهاجمی بودن باعث می شود فرد دوران بهبودی طولانی تری را طی کند . طبق نظر انجمن آمریکا موارد جراحی پر خطر است و امکان دارد بدن شما یک واکنش آلرژیک ، آسیب پوستی ،پارگی عضو حیاتی و یا حتی یک عروق مسدود شده داشته باشید .باتوجه به موارد گفته شده پزشکان این ریسک و نگرانی ها رو ارزیابی و بررسی کردند و به این نتیجه رسیدند که دستگاه کویتیشن بهترین جایگزین روش لیپوساکشن و … است و جز روش های ایمنی تر و کم تهاجمی محسوب می شود .

به نظر شما استفاده  از دستگاه لاغری کویتیشن بهتر است یا انجام روش های جراحی مانند لیپوماتیک ...

من مادرم از این روش  لاغری استفاده کرده خیلی راضیهههه . راستش ما هم  اول اطلاعی از این روش نداشتیم  ولی  خدایی خیلی روش خوبیه  خوب جواب داد

به نظر شما استفاده  از دستگاه لاغری کویتیشن بهتر است یا انجام روش های جراحی مانند لیپوماتیک ...

چند وقت بود دو دل بودم که برم برای انجام این کار . الان مصمم شدم که برم پیش دکتر مطلبی

کسی درباره کرایو هم اگه چیزی میدونه بگه ممنون میشم

بله من انجام دادم چربی ها رو خرد میکنه بعد از بین می بره من خیلی سایز کم کردم فقط بهتره ورزش کنی به همراهش تا جواب بگیری خودم کلینیک پاسارگاد انجام دادم 

2706