2733
2739
عنوان

بچه ها بیاین دلم گرفته از همسرم ....

1269 بازدید | 64 پست

تازه چند روزه فهمیدم باردارم.....همسرم همون شب ک شنید از فرداش رفته پیش مامانش بیمارستان....اونم تهران....خودمون شهرستانیم....

میدونم مریضی بنده ی خدا دست خودش نبوده اما خب من گناه نداشتم؟؟یکم دلداریم بدید....

تا چند شب قبل عقدمون....چند شب قبل حنابندون و چند شب قبل عردسیمون هم مادرشوهر بیمارستان بود و هیچ کدوم بهم نچسبید و با استرس فراوون سپری شد....عروسی تا دو روز قبلش فک میکردم بهم میخوره و خودمو اماده کنسلی کرده بودم

دلم خیلی گرفته....حال ماادرشوهرم بده و حال همسرم هم خیلی بد و ناراحته....اما خب من یعنی هیچی؟؟هیچ حقی ندارم؟؟

میدونم مادرشه و وظیفشه اما خب منم زنشم نه؟؟جای من بودید ناراحت نمیشدید؟؟حالا چکار کنم ؟؟

هوووف چقد دلم گرفته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ناراحتی نداره.مگه تو چته ک دلداریت بده اخه؟

الان تو باید شوهرتو اروم کنی 

خوش قلب ترین آدما اونایی ک نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان... از خودت، خندیدنات، برق چشمات، آرزوهات،ازخوشبخت بودنت مواظبت کن، زندگی ینی همین چیزای خیلی ساده،، امیدوارم اونقدرحالت خوب باشه ک وقتی یکی حالتو پرسیدمثل حافظ بگی:عیش مدام است از لعل دلخواه، کارم ب کام است الحمدلله... 

تمام زندگیم بخاطر مریضی اطرافیانم نابود شد بهترین روزای زندگیم به جهنم تبدیل شد چرا حق داری عزیزم ولی کاری نمیشه کرد 

چهدروغبزرگی ( از دل برود همان که از دیده برفت )
2738
2706