2733
2734
میخرم.  همین دارا یکم که ۱۰۰درصد سود داد٫ مردم گفتن به درد نمیخوره

یکی از  همین مردم ،من بودم 

همسرم وقتی خرید ،چقدر سرش غر زدم  

گریستن خوب نیست مگر بشود جوری گریست که چشم ها نفهمند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

#دارا_دوم

💢مطالبی در رابطه با صندوق #دارا_دوم :

۱_چی هست:

⬅️یک سبد از سهام چند شرکت پالایشگاهی (#شبندر ،#شپنا ،#شبریز ، #شتران به نام صندوق دارا دوم .

۲_ شروع پذیره نویسی :

⬅️بنا به گفته مسئولان زیربط اولین چهارشنبه شهریور ماه به تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ به مدت دو هفته فرصت دارید برای پذیره نویسی(همان خرید سبد) اقدام کنید.(هیچ تفاوتی نیست بین کسی که در روز اول پذیره نویسی اقدام کند با کسی که در روز آخر پذیره نویسی اقدام کنه)

۳_سقف پذیره نویسی:

⬅️برای هر کد ملی تا سقف خرید حداکثر ۵ میلیون تومان می باشد.(کمتر از مبلغ ۵ میلیون تومان هم میتونید پذیره نویسی رو انجام بدین.)

۴_ از چه طریقی پذیره نویسی رو انجام بدیم:

⬅️ افرادی که کد بورسی دارند از طریق کارگزاری خودشون میتونن انجام بدن به طور مثال:کارگزاری آگاه نماد دارا دوم رو همانند عرضه اولیه نمادشو در بالای پرتفو قرار میده و میتونید از اون طریق پذیره نویسی رو انجام بدین.کارگزاری های دیگه هم بر حسب اطلاعیه هایی که صادر میکنن نحوه خریدشو به اطلاعتون میرسونن.

(🚫نگران نباشید و عجله نکنید دو هفته وقت دارید برای پذیره نویسی)

⬅️افرادی که کد بورسی ندارند از طریق بانک ها و همچنین اپلیکیشن های بانکی پذیره نویسی رو انجام بدن.(اپلیکیشن هایی مثل آپ و سکه و....)

🚫۵_ نکته مهم:

⬅️پذیره نویسی دارا دوم‌ هیچ ربطی به این نداره که شما قبلا دارا یکم خریده باشید یا نه.(به شایعات توجه نکنید)

۶_درصد تخفیف ارائه شده :

⬅️دولت برای دارا دوم ۳۰ درصد تخفیف میده.

۷_زمان آزاد سازی صندوق یا همان زمان انجام معاملات دارا دوم :

⬅️یک ماه پس از اتمام زمان پذیره نویسی

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
2731
2738

من دوتومن تو حساب بورسیم دارم بنظرتون چ سهمی بخرم .. یکی فامیلا من پولا مردم میگیره تو بورس باهاشون کار میکنه میلیونی پنجا تومن  به طرف سود میده  حتی خودمونم پول داریم دستش .. گفتم خودم شروع کنم یا  بگیرم 

15 هفته و 4 روز منتظر گرفتن دستای کوچولوتم روودوممم    
2706