2733
2734

خداوند توقرآن فرمودن اهل کتاب هر کدوم به خدا وروز قیامت ایمان داشته باشن واعمال نیک انجام بدن اجرشون زایل نمیشه و تو بهشت هستن من خودم با افتخار شیعه هستم 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسایه ما شوهرش اهل سنت موند خودش شیعه شد ولی طرد شد😞شوهرش با سه تا قند طلاقش داد😞😞😞

ن من پدرم اهل سنت 

مادرم شیعه 

30 ساله دارن باهم زندگی میکنن

من داداشام شیعه آن اما خودم اهل سنت

درد من حصارِ برکه نیست درد من زيستن با ماهیانی🐠🐟🐡 ست که فکرِ  دریا 🌊🌊🌊🌊 به ذهنشان خطور نکرده است !!!
یادم ننداز تو خدا ،حالا غیبت هم انگار گوشت برادر تو ميخوري 

اونموقع که منم دیدم خیلی خیلی ترسیدم آخرش یکی بهم گفت که وقتی یکی ازبستگانش فوت شده کنارش بوده چرااونقدرراحت فوت شد؟انگارخوابیده اگه اینجوری بد حداقل باید یه اخمی میکرد خب.دیگه بعدش بهترشدم

اگه میشه یه صلوات مهمونم کنین...مرسی  راستی توی تاپیک های ختم ونذر یامذهبی تگم کنین.پیشاپیش ممنون والتماس دعا  
2728
حقانیت شیعه واضح و روشنه بر اهل حقیقت

ببخشید من یه غذر خواهی به شما و اهل سنت بدهکارم 

یه حدیث شنیدم از حاج اقا مجتبی تهرانی از امام باقر:

هر کس لا اله الا الله بگه و محمد رسول الله مسلمونه 

ببخشید واقعا

ببخشید من یه غذر خواهی به شما و اهل سنت بدهکارم  یه حدیث شنیدم از حاج اقا مجتبی تهرانی از امام ...

خواهش میکنم خدا ببخشه

ولی من شیعه هستم

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
بله از پروفایل زیباتون پیداست بخاطر همین شما رو از اهل سنت تو جمله ام جدا کردم  عاقبت بخیر باش ...

سپاسگزارم...

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2740
خیلی دلم گرفته حتی امروزم کلی گریه کردم.. امیدوارم دیداری درکار باشه من بیصبرانه منتظرم خیلی دلتنگم

دوست عزیز، خدای مهربون پدرِ عزیزت رو رحمت کنه انشاءالله، همینطور پدرِ استارتر و بقیه ی دوستان رو. 

اگر دوست داشتی تاپیکهای من رو بخون، در همین مورد هست. 

کتاب  آنسوی مرگ رو بخون به جواب همه سوالات میرسی 

من کتاب صوتیش رو دارم تو تلگرام لینک کانالشو برات میزارم خیلی خوبه این کتاب واقعی 

@Ansoyemargg

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2706